Askılı Tepsi Avize İle Değişik bir Aydınlatma

Yönetici 22 Ekim 2013 2
Askılı Tepsi Avize İle Değişik bir Aydınlatma

ŞIK VE DEĞİŞİK BİR AYDINLATMA: ASKILI TEPSİ AVİZE

Aydınlatma sektöründe bende varım diyen Asortie’den değişik ve zarif bir tasarım: Askılı Tepsi Avize

Asortie Mobilya‘nın aydınlatma sektöründe ki önlemez yükselişi birbirinden değişik tasarımlarla şekil buluyor. Salonlarına farklı hava katmak isteyenlerin tercihi askılı tepsi avize sahip olduğu asil görüntüsü ile salonlarınıza, oturma odalarına, yatak odalarınıza çok farklı bir hava katacak.

aydınlatma-1

Beş adet zincir ile gövdeye bağlanan tepsi tamamen el işçiliğine dayalı desenli camdan oluşuyor. Altın kaplamanın tercih edildiği avize isteğe göre antik altın veya gümüş renklerde de üretilebiliyor. Tepsi üzerine uygulanmış üç adet minik taç ve tepsi altına konulmuş topuz avizeyi daha da zenginleştirmiş. Asortie müşterilerine özel üretilen avize, yine müşterilerin mobilyalarına ve isteklerine uygun şekilde özel olarak tasarlanabiliyor.


2 Comments »

  1. sıdıka 21 Kasım 2013 at 11:03 - Reply

    askılı tepsi avize model olarak eğer daha küçük boyutu varsa antrede çok şık durur bence. tam benim ev dekorasyonuma uygun bir avize modeli bu.

  2. fatoş 9 Aralık 2013 at 10:08 - Reply

    askılı tepsi avize modelinin hem çok şık bir havası var hem de çok zarif ve sade bir görünüme sahip. saworoski taşların kullanıldığı avize modelleri bana biraz abartılı geldiği için bu tarz klasik avize modelleri daha çok hoşuma gidiyor.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica