Asortie Mobilya 2013 Modellerini Sergilemeye Başladı

Yönetici 22 Ekim 2013 1

ASORTİE’de yeni yıl heyecanı başladı

Klasik mobilyanın duayen markası Asortie Mobilya’da yeni yıl heyecanı devam ediyor. Klasik yemek odası takımları, klasik yatak odası takımları, klasik koltuk takımları, yuvarlak yataklar, oymalı duvar üniteleri, klasik oymalı dresuarlar, antik koltuklar gibi birbirinden farklı mobilyalar üreten Asortie, 2013 koleksiyonu için birbirinden mükemmel modeller tasarladı.

Yeni yılda evlenecek çiftler veya eini yenilemek isteyenler için farklı ev mobilyaları tasarlayan Asortie, aynı zamanda yeni yıla özel ofis mobilyaları, klasik banyo mobilyaları ve klasik mutfak tasarımları ile de dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Yeni yıl klasik aksesuar koleksiyonu için hazırladığı aksesuarlar ile yaşam alanlarına zenginlik kazandırıyor.

2013 klasik mobilya modellerinde yaşam mekânlarına renk ve stil kazandırmaya devam eden Asortie, özgün modellerinde yine zerafet ve ihtişamı ön plana çıkarmış.

asortie1

asortie2

asortie3

Asortie Mobilya
Masko Mobilya Kenti 4B Blok No:11-13 İkitelli – İstanbul
Tel: 0212 675 04 46


One Comment »

  1. Nurten 27 Kasım 2013 at 10:47 - Reply

    asortie hayal yatak odası takımı benim favorim. klasik yatak odası takımları zaten çok hoşuma gidiyor ama klasik hayal yatak odası takımı diğer yatak odası takımlarına sıradışı olduğu için fark atıyor.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica