Avangard Mobilyalarla Evinize Şıklık Katacaksınız..

Yönetici 6 Ağustos 2015 3
Avangard Mobilyalarla Evinize Şıklık Katacaksınız..

 

Avandgard Mobilya klasik mobilyaların moderne uyarlanmış şeklidir aslında.Tam olarak klasik olmamakla beraber günümüzde ki modern mobilyaların tarzını da yansıtır.Klasik mobilyalara göre daha sade ama aynı zamanda şık tarz da  olan mobilyalardır.

Aslında yeni evlenecek olan gençler, klasik mobilya türlerini modern tarzla beraber kullandıkları için avangard mobilyaları daha çok tercih ediyorlar.

Modern tasarımları klasik mobilyalar üzerinde uygulayarak çok lüks olan ağır mobilyaları daha sade ve zarif sergiliyorlar.Bu sayede hazır olarak alınmış olan diğer mobilyalara göre avangard tarzı mobilyaları daha uzun süre kullanma şansınız oluyor.

marbella_klasik_yemek_odasi

Asortie Mobilya ‘da tasarlanan tüm mobilyalar el işçiliğiyle yapıldığı için daha dayanıklı ve daha estetik duruyor.El işçiliğiyle yapılmış olan mobilyalar da hazır mobilyalarda ki keskinliği bulamazsınız daha doğal şekillenmiş mobilyalardır el işçiliği olan mobilyalar.Daha estetik ve zarif durur.

Yatak odasında tercih edilen tarzlar genellikle avangard tarzda olan yatak odalarıdır.

İstediğiniz ölçülere göre yapılması sizin için daha da kullanışlı olmasını sağlayacaktır.İstediğiniz desen ve renkte yapılabilecek olması da tamamen sizin tasarımınız olan bir mobilyaya sahip olmanızı sağlayacaktır.Bu sayede daha keyifle kullanabileceğiniz bir mobilyanız olacaktır.

sidelya-yatak-odasi-takimi

 

 

Avangard Mobilya tasarımlarını görmek için Asortie Mobilya ‘ yı ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.Birbirinde farklı mobilyalardan kesinlikle size uygun olanı bulabiliceğiniz, belki de hayaliniz de olan mobilyayı tasarlayabilmeniz için size yardımcı olacaklarından emin olabilirsiniz.

sidelya-klasik-yemek-odasi

 


3 Comments »

  1. burcu 24 Ağustos 2015 at 12:07 - Reply

    Avangart mobilyada şıklıktan ziyade çok yer kaplamsı beni tereddütte bırakıyor

  2. gülden 26 Ağustos 2015 at 17:54 - Reply

    alttaki resimdeki avangart mobilyada ceviz mobilyaya sarı cila çok yakışmış

  3. zoza 27 Ağustos 2015 at 11:05 - Reply

    ceviz mobilyanın masasını fotoda göstermemişsiniz avangart mobilyada yuvarlak masa nasıl olur acaba

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica