Bahçe Keyfi Bahçe Mobilyalarıyla Çıkar

Yönetici 11 Ekim 2013 2
Bahçe Keyfi Bahçe Mobilyalarıyla Çıkar

BAHÇE KEYFİ BAHÇE MOBİLYALARIYLA ÇIKAR

Bahçe sefalarının en güzel anları şüphesiz dostlarla sohbettir. Başlayan yaz sıcaklarıyla birlikte bahçe mobilyaları depolardan çıkartılarak bahçeleri şenlendiriyor.

Bahçe mobilyalarında tercihler genelde mobilyaların rahatlığı ve sağlamlığı yönünde olmaktadır. Özellikle haylaz yaz yağmurlarına karşı korunaklı olması istenilen mobilyalar yaşam alanlarının giderek küçülmesine bağlı olarak,azalan bahçe ve teras kültürü son dönemde yapılan tüm konut projelerinde hayat buluyor.
Bahçe mobilyalarında önemli bir ürün gamına sahip Green Garden bu sezon sunduğu güncel tasarımlarla yine göz kamaştırıyor.

bahçe-dekoru

Green Garden Ev ve Bahçe Mobilyaları, 2003 yılından itibaren Endonezya ve Birmanya (Burma) adasının yağmur ormanlarında yaşayan; Su sümbülü, Nilüfer yaprağı, Muz Lifi, Bambu, Iroco, Doğal Rattan, Teak ağaçlarından fabrikasyon veya el yapımı olarak imal edilmiş olan  Salıncak, Şezlong, Masa grupları, Yemek grupları, Bahçe sandalyeleri, Bahçe Masaları, Koltuk, Sandalye, Oturma grupları, Mutfak mobilyaları, Şemsiye, Duşluk, Bar, Restaurant, Kafe ve Otel Mobilyaları, Hamak, Kamelya, Yer karoları,Servis arabaları, Dinlenme koltukları,  Mutfak mobilyaları, Antik iç mekan ev mobilyaları, Balkon Mobilyaları , Ev , Bahçe aksesuarları ve alüminyum iskeletli plastik örgüden el yapımı olarak imal edilen plastik rattan mobilyalar ile tüm bahçe, veranda, teras, havuz, balkon mobilyalarını dünya markası olan üretici firmalardan ithal ederek, Bursa ve Bodrum mağazalarında müşterilerinin beğenilerine sunmaktadır.

Green Garden’ın koleksiyonunda, yaklaşık 4200 çeşit ürün bulunmakta olup, bu ürünlerinin tamamına  5 yıl garanti vermektedir.


2 Comments »

  1. çiçek 12 Kasım 2013 at 10:34 - Reply

    bahçe mobilyaları ne kadar rahat ve konforlu olursa bahçe keyfi de o oranda katlanır bence.

  2. şevval 31 Aralık 2013 at 10:15 - Reply

    bahçe dekorasyonu yaparken salıncaklı bahçe yatakları genelde demirbaşlarından oluyor bahçelerin. ayrıca artık sadece yazın değil kış bahçeleri sayesinde artık kışın da bahçe keyfi yapılabiliyor.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica