Bahçe Şemsiyeleri İle Serin Yazlar

Yönetici 22 Ekim 2013 1
Bahçe Şemsiyeleri İle Serin Yazlar

BAHÇELER ŞEMSİYE AÇTI

Şemsiye sektörünün muhteşem tasarımcıları bahçelerimizi de düşünerek bizler için kullanışlı ve farklı kalite kumaşlardan bahçe şemsiye üretti.

2012 yazının sıcak geçmesiyle birlikte herkes bahçelere akın etti. Yazın kavurucu sıcağında bir nebze olsa da serinlemek ve güneşin yakıcı etkilerinden kurtulmak için bahçe şemsiyeleri bu sezon çok moda.

01 10

Farklı kalitede üretilen bahçe şemsiyeleri iki tür kumaş kullanılmaktadır. İlk kumaş türü %100 Akrilik Sanbrella denilen kumaş çeşididir. Bu kumaş çeşidi su ve ısı geçirmemektedir. En ilginç yanı ise su itici özelliğinden ıslanmaz. Rüzgara karşı mukavemetlidir. 7 yıl boyunca solma ve yıpranmaya karşı garantilidir.

gunes_semsiyesi_dortlu2 patio-umbrellas

İkinci kumaş tür ise %100 polyesterden imal edilen kumaşlardır. Bu tür kumaşların özelliği ise UV koruması yoktur. Isıyı geçirmekte fakat suyu geçirmemektedir. Rüzgara karşı dayanıklı değildir ve kullanım süresi sadece 2 yıldır.

şemsiye-1 şemsiye-2

Mekanınızın özelliklerine göre tercih yapacağınız bahçe şemsiyelerinde  ilk kumaş türü genellikle işletmeler tarafından tercih edilen gruptur. İkinci kumaş türü ise ev tipi denilen bahçe şemsiyesi uygun fiyatlarıyla dikkat çekmektedir.

Bahce_semsiyesi ELEMENTS 33.tif


One Comment »

  1. sibel 10 Kasım 2013 at 23:33 - Reply

    bahçe şemsiyeleri özellikle yazın çok gerekli oluyor.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica