Bahçeşehir’de Keyifli Bir Hayat Asmalı Evlerde Yaşanır

 Bahçeşehir’de Keyifli Bir Hayat Asmalı Evlerde Yaşanır

Bahçeşehir’in en sakin bölgesinde, bahçeli evlerden oluşan bir yaşam alanı hayal edin. Ve şimdi de, bu hayalinize doğru bir adım atın.

Bahçeşehir’de 170 adet bahçeli evden oluşan seçkin bir hayata adım atın. Her eve özel bahçe ile hayallerinize ulaşmanın mutluluğunu yaşayın.

ev-1

Yeşilin hayat verdiği, 50 m2ile 250 m2arasında değişen bahçelere sahip, 134-180 m2arası brüt alanlı 9 farklı ev tipi ile ayrıcalıklarla dolu bir hayata adım atın.

Her evde iki adet kapalı veya açık otopark ve ayrıca misafir otoparkı bulunmaktadır. Rekreasyon alanları içerisinde yürüyüş yolları, tenis kortu, basketbol sahası, Yarı olimpik açık yüzme havuzu vardır. Çocukları da unutmadığımız projemizde Çocuk oyun grupları ve dinlenme alanları. Minik yüreklerinin her türlü sosyal becerisini karşılayacak durumdadır.

ev-2

Sosyal tesis içerisinde cafe ve fitness salonu ve alışveriş merkezlerine yakınlığı ile dikkat çeken projemiz sakinlerimize 24 saat özel güvenlik hizmeti de vermektedir. Sizin için her şeyi kolaylaştıran planlı bir hayata adım atarak, güzelliklerin keyfini yaşayın.

ev-3