Batı’nın Bi’tanesi Sample Park Evleriyle Tanışın

 Batı’nın Bi’tanesi Sample Park Evleriyle Tanışın

Rams Yapı vizyonu’nun bir örneği olarak Sample Park her şeyden önce sakinlerinin yaşam kalitesini yükseltmeyi amaçlayan bir projedir.

Bireye verilen değerin sosyal hayata duyulan gereksinimle buluşması, bütüne hakim olan kalite kavramının detaylarda yaşatılması için müşteri memnuniyeti baz alınmış ve gereken hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamıştır.

konut-projeleri-1

Batı Ataşehir’in Göztepe ile buluştuğu noktada, 4270 m2 arazi üzerine projelendirilen Sample Park, Zemin + 7 kat, 4 Blok ve 130 daireden oluşmaktadır. Her aile tipi için farklı metrekarelerde seçenekler sunan projede, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer almaktadır. Sakinlerine avantajlarla dolu yepyeni bir yaşam biçimi sunmayı amaçlayan Sample Park projesinde yaşamayı seçenler, İstanbul’un en merkezi ve erişimi en kolay bölgelerinden birinde otururken, aynı anda yemyeşil bir yapılanmada doğanın tadına varma olanağına sahip olurlar.

konut-projeleri-2

Rams Yapı vizyonu’nun bir örneği olarak Sample Park her şeyden önce sakinlerinin yaşam kalitesini yükseltmeyi amaçlayan bir projedir. Bireye verilen değerin sosyal hayata duyulan gereksinimle buluşması, bütüne hakim olan kalite kavramının detaylarda yaşatılması için müşteri memnuniyeti baz alınmış ve gereken hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamıştır. Bol yeşil alan, çeşitli sosyal ortamlar insana hizmet eden değerler olarak Sample Park’a katılmıştır. Her yaştaki insanın gereksinimine cevap vermek ve farklı aile tiplerinin mutluluğunu sağlamak Rams Yapı’nın idealidir. Bu nedenle ergonomi, sosyalite, bireysel ve ortak kullanımlar, özetle hayatın hiçbir anı ihmal edilmemiştir. Bütündeki estetik ve konfor anlayışı detaylarda yaşatılarak Rams Yapı imzasının kalite değeri somutlaştırılmıştır.

konut-projeleri-3