Bellona Koltuk Takımları

 Bellona Koltuk Takımları

Dekorasyon stilleri arasında yer alan bir çok tarzın olduğu günümüzde koltuk modelleri de bu doğrultuda şekillenip tasarlanmakta. Bu açıdan koltuk seçimi yaparken özellikle içinize sinmesi ve odanızda kullanılırken sizin tarzınızı yansıtmalıdır.

Koltuk seçimi yaparken denenmeli ve oturduğunuzda rahatsızlık verecek şekilde geniş veya dar olmamalıdır. Ayrıca koltuk takımı seçerken odanızın alanı da en önemli ayrıntıdır. Birde koltuk takımı hem oturma odası hem de misafir ağırlamakta kullanılacaksa o zaman hem görsel hem ergonomisine dikkat edilmelidir. Küçük odalar için ise köşe koltuk takımları tercih edilmelidir.

Bellona mağazaları bu konuda oturma odalarınızı en ince ayrıntısına kadar düşünerek tasarlamanız için tüm detayları sizin yerinize düşünerek oluşturmuştur. Size de gidip seçip almak kalıyor. Dekorasyonda çok abartıya kaçmamak ve kolay kullanım sağlamak için koltuklarınız odanın merkezini oluşturup odak noktası olması gerekir.

Odanızı dekore ederken fazla aksesuara gerek duymayıp odak noktası oluşturacağınız koltuklarda bellona mobilyada mevcut.

Evlerin soğuk havada içinizi ısıtan bir görüntüye sahip olması için tasarlanan bellona talya koltuk takımını almanız için bir çok sebebiniz var. Renklerin uyumu, klasik anlayışı daha da üstlere taşıyan modeli, ergonomik kullanımı, spor görüntüsü ile modern çizgileri birleştiren havası, yastıklardaki renk detayları yüksek ayaklı oluşu, kumaşın yumuşak dokusu ve hepsinden önemlisi yatak olma özelliği ile oturma odanızda salon konforunu yaşatması daha ne olsun ki dedirttirmekte.

Romeo koltuk takımı sizi dinlenirken hayal dünyasına taşımaya aday. İki rengi uygun şekilde kullanıp göz zevkinize hitap ederken odanızdan sıkılarak zaman zaman değişiklik yapmanızı ortadan kaldıran bir takım. 3+3 veya 3+2 şeklinde seçenekleri bulunan koltuk takımında iki koltuğun renklerinden oluşan çiçek desenli iki adat berjerden oluşmakta. Aydınlık ve ferah bir görüntü veren bu takım evinize kusursuz bir dokunuş oluşturacaktır.

Bir çok koltuk modeli seçeneği isteğinize göre renk seçenekleri ile tasarlama imkanı veren bellona koltuk takımları sizin de kalitesi ve tasarımları ile içinizi ısıtacak.