Berjer Modelleri

Yönetici 25 Aralık 2013 5
Berjer Modelleri

Berjer Koltuk Çeşitleri

Evinizin mobilya seçiminde son derece titiz davranmalısınız. Mobilyalarınız hem duvarların rengi ile hem zemin hem de halının rengi ile uyumlu olmalıdır. Genellikle kadınlar mobilyaların modeli ve rengi konusunda son derece hassastır. Yıllardır mobilya sektöründe çalışan firmamız için öncelikli olan müşterilerin yüzde yüz memnuniyetini sağlamaktır. Bunun için de hem klasik modelleri hem de spor modelleri farklı versiyonlarda müşterilerimize sunmaktayız. Ürünlerimizi kendimiz imal etmekte ve yurt dışına da kendimiz göndermekteyiz.

Klasik Berjer Modelleri

Berjer bir eve şıklık katan en önemli eşyalardan biridir. Berjer modelleri arasından seçim yaparken hem renk hem de model konusunda son derece seçici olmak gerekmektedir. Pek çok farklı berjer modeli bulunmaktadır. Bazı modeller baskılı olan modellerdir. Bazı modeller desenli ya da motifli şekilde tasarlanmaktadır. Bunun yanında bazı modeller de tek renkli ve sade şekilde tasarlanmıştır. Tüm bu modeller arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken şey uyumdur. Berjer modellerinin aksesuarlarla ve evin bütünü ile uyumu son derece önemlidir.

Berjer modelleri konusunda pek çok farklı seçenekler sunan firmamız için öncelikli olan mobilya kullanıcılarının rahatı ve konforudur. Dolayısıyla eğer gerçekten de evinizde şıklık ve konfor arıyorsanız oturma odanıza ya da kütüphanenize yerleştirdiğiniz berjer modellerinin seçiminde oldukça özenli davranmalısınız. Bazı kişiler mutfaklarına da berjer koymak istemektedir. Bu mutfağa gerçekten de son derece misafirperver ve sıcak bir hava katmaktadır.

berjer-fiyatları

Asortie Klasik Berjer

berjer-koltuklar

Asortie Klasik Berjer

berjer-koltuk-modelleri

Şehzade Klasik Berjerler

berjer-modelleri

Dorya Deri Berjer

klasik-berjer-koltuk-modelleri

Dorya Koltuk Takımı

Berjer Koltuklar

Genellikle sade olan modellerden kırmızı kadife ve mavi modeller çok tutan modellerdendir. Bunun yanında beyaz olan berjer modelleri de pek çok kadının hoşuna gitmektedir. Sadece mobilya tasarımı değil, aynı zamanda mekan tasarımı konusunda da usta olan mobilya firmamız için önemli olan stil oluşturmaktır.
BENZER KONULAR »

5 Comments »

 1. güler 26 Aralık 2013 at 09:58 - Reply

  klasik berjer koltuk modelleri içinde en çok bej tonları hoşuma gidiyor ama şehzade klasik berjerler de bence yeni sezon ürünleri arasında öne çıkan koltuk modellerinden.

 2. melike 27 Aralık 2013 at 10:21 - Reply

  şehzade klasik berjerler en az asortie klasik berjerler kadar şık bir tasarım olmuş. ama tabi asortie klasik berjerlerin benim için yeri ayrı çünkü ben daha çok açık tonları seviyorum mobilyalarda.

 3. nuran 30 Aralık 2013 at 10:30 - Reply

  asortie mobilyanın yeni sezon ürünleri çok hoşuma gitti. berjer koltuk modellerinde bu yıl daha fazla çeşit tasarlanmış ve hepsi de harika berjer koltuk takımları.

 4. belma 7 Ocak 2014 at 10:18 - Reply

  dorya koltuk takımı sayesinde deri koltuk takımı almayı düşünüyorum eve. çok hoşuma gitti.

 5. ilknur 3 Temmuz 2015 at 18:12 - Reply

  berjerleri herzaman çok keyif verici bulmuşumdur özelliklede Asorti klasik berjeri çok beğendim

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica