Berjer Modelleri

 Berjer Modelleri

Berjer Koltuk Modelleri

Salonlarına renk ve çeşit katmak isteyenler için en iyi seçenek berjerdir. Tek kişilik koltuk olan berjer karşılıklı olarak konulabilir. İstenirse iki berjer arasına bir sehpa da yerleştirilebilir. Anadolu kültüründe yaygın olmayan berjerler modernleşme ile birlikte özellikle salonlarda yer bulmuştur. Değişik versiyonları ve yaratıcı tasarımlarıyla hem sizin için hem de misafirleriniz için uygundur. Ayrıca TV keyfi yaşayacağınız zamanlarda berjer konforundan yararlanabilirsiniz. Çünkü kimi berjerler ayaklarını uzatıp TV izlemek isteyenler için özel olarak dizayn edilmiştir. Bu noktada şıklığın yanında rahatlık da ön plana çıkmaktadır.

Klasik ve Modern Berjerler

Modern berjer modelleri her zevke ve her ortama uygun seçenekleriyle dikkat çekmektedir. Sadelikten yana olanlar için sade, tek renk, gerektiğinde soft modeller söz konusudur. Sade berjerler her ne kadar klasiğe yakın gibi görünse de günümüz çağdaş görünümünü bünyesinde barındırmaktadır. Abartılı ve desenli modeller çok daha çeşit barındırmaktadır. Desenler geometrik desenler ve asimetrik çizgiler üzerine yoğunlaşmaktadır. Renler ise çok canlıdır, hatta zıt renkler bir arada kullanılabilmektedir.

Şık berjer modelleri evini bir saray havasına dönüştürmek isteyenler için birebirdir. Bu modellerde hem yaratıcı, hem de ışıltılı seçenekler vardır. Parlak ve canlı renklerin hakim olduğu berjerlerde el oyması işlemeler de dikkat çekmektedir. İhtiyaca göre ister tek parça isterse iki parça, yani ayaklar için ayrı bir bölüm olarak satın alınabilecek berjerler yaratıcılıklarıyla da göz dolduruyor. Kişinin zevkine göre arka kısmı uzun ya da kısa modeller de söz konusu. Bu modeller beyaz veya krem rengi deri olarak ön plana çıkıyor.

berjer-koltuk-fiyatları

berjer-koltuk-modelleri

 

  klasik-berjer-modelleri

modern-berjer-modelleri

modern-berjer-modelleri-fiyatları

berjer-koltuk-modelleri-ve-fiyatları

Berjer Fiyatları

Berjer fiyatları en ucuzuyla en pahalısı arasında uçuk rakamlar söz konusudur. Bu açıdan evinizi oldukça uygun fiyatlara döşeyebileceğiniz gibi, isteğinize göre pahalı şekilde de döşeyebilirsiniz. El işçiliği ve yaratıcılığın ön plana çıktığı modeller diğerlerine göre daha pahalıdır. Bu açıdan 400 TL’ye de berjer alınabilir, bin TL’ye de… Örneğin, rahatlık ve keyif isteyenlerin yöneldiği sallanan berjerler, bin TL’nin üzerinde fiyatlara satılmaktadır.