Çilek’ten Benim Odam Kavgalarına Son

 Çilek’ten Benim Odam Kavgalarına Son

ÇİLEK’TEN BENİM ODAM KAVGALARINA SON

Her yaştan çocuğun hayali güzel ve renkli bir çocuk odasına sahip olmaktır.

Kimi zaman yer darlığından, kimi zaman gelen misafir yoğunluğundan çocuklarımız aynı odayı paylaşmak zorunda kalabilirler. Çilek mobilya, getirdiği yenilikler ile bütün çocukların hayal ettiği çocuk odalarına sahip olabilmelerine olanak sağlıyor.

genç_odaı_1

Gençler ve çocuklar için her zaman harika odalar tasarlayan Çilek, yepyeni bir seriyle karşımıza çıkıyor. SPLIT” adını verdiği tasarımı ile çocuk odalarında renkli ve eğlenceli yaşam alanları oluşturan Çilek her ailenin bütçesine de uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

genç_odaı_2

İki kişilik olarak tasarlanan üründe, özellikle küçük metrekareye sahip odalarda artık çocuklar kendilerine daha fazla ve ferah mekân bulabilecekler. Ortak yaşam alanlarında sunduğu çözümler ile işlevselliği ön plana çıkaran “SPLIT”, özellikle de kardeşler arasındaki benim odam kavgasına son veriyor.

Çift renkli malzeme kullanılarak üretilen “SPLIT” serisinde mavi-yeşil ve armut-sarı renk alternatifleri de bulunuyor. Geniş iki kapılı dolabı, kitaplıklı çalışma masası, dört kutulu komodini, ranza ve karyola alternatifleri ile “SPLIT”, ekonomik ve fonksiyonel olmasının yanı sıra şık ve modern bir tasarıma da sahip. Konseptine uygun olarak tasarlanan özel güneşliği, perdesi, tavan aydınlatması ve sandalyeden oluşan aksesuarlarıyla “SPLIT” bu yıl çocukların ve ebeveynlerin gözdesi olacak.

genç_odaı_3