Cıvıl Cıvıl Perdeler İle Bebek Odası Dekorasyonu

Yönetici 11 Ekim 2013 1
Cıvıl Cıvıl Perdeler İle Bebek Odası Dekorasyonu

NEŞELİ BEBEKLERİN ODALARI PERDELER İLE CANLANIYOR

Her yeni annenin ya da anne adayının en büyük hayali bebeği için en güzel odayı hazırlamaktır. Onun minik ayaklarıyla dolaşacağı, oyun oynayacağı ve eğleneceğini bu odanın ayrıntıları da haliyle çok önemli

Bir bebek odasını gösterecek en önemli unsur perdelerdir. Uygun ve zevkli bir perde seçerek bebeğinizin odasını hayallerinizde ki hale getirmeniz mümkün. Kendilerini rahat ve o odaya ait hissetmeleri için perde seçimi çok önemlidir. Birbirinden farklı sevimli perdeler çocuğunuzun hayal dünyasını destekleyebilir, tatlı bir düş bahçesinde gezinmesini sağlayabilirsiniz.

bebekodasi_1

Bebek odası perdesi için pastel renklerde şifon tarzı tüllerden bebeğin cinsiyetine uygun renkler seçilmeli ve mobilyalarla uygun kombinasyon yapılmalıdır. Perdelerin kumaşı anti alerjen olursa bebeğin ilk adımları ve ilk ısırmalarında alerjik bir reaksiyonun önüne geçilebilir.

bebekodasi_2

Kız ve erkek çocukları için farklı renklerde tasarlanan perdeler sevimli karakterleriyle odalara neşe ve canlılık getiriyor.


One Comment »

  1. merve 4 Mart 2014 at 09:40 - Reply

    ben bebek odası dekorasyonunda stor perde kullanıyorum çok memnunum. bebek odaları için desenli stor perdeler oluyor ben kesinlikle tavsiye ederim.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica