Coral Zemin Paspasları

Yönetici 21 Ekim 2013 1

Zemin Ve Koridor Kaplamalarında Lider İsim Coral

Zemin paspas kaplamalarında açık ara lider olab Coral firması farklı seçeneklerle müşterilerine sesleniyor.

Koridor ve apartman giriş kısımları insanlar tarafından kullanılan ortak mekanlardır.Giriş çıkışın fazla olduğu bu yerlerde kullanılan paspasların ise temizliğini sağlamak bir hayli zordur. Bu tür büyük mekanların temizliği süreklilik istemektedir, özellikle hava şartlarının iyi olmadığı zamanlar zemin kirliliği kaçınılmazdır. Bu kaçınılmaz durumdan kurtulmanın hiç bir çaresi yokmuş görünse de apartman girişleri ve benzer uzun zemin alanları için özel paspaslar tasarlanmaktadır.
Coral tarafından tüketicilerin beğenisine sunulan paspaslar her tarz geniş mekanda kullanılabildiği gibi dış mekandan gelen kir ve mikroplara karşı sizleri korumaktadır. Coral uzun zemin paspasları aşırı kirliliği, kirliliğin dağılmasını ve zemin aşınmalarının önlenmesinde çok faydalı olabilmektedir. Özel üretim yapısı tozların uçuşmasına engel olur. Coral uzun zemin paspasları estetiktir ve renk alternatiflerine de sahiptir. Çok uzun alanlarda bile rahatlıkla kullanılır. Halı gibi kolay kirlenme ve eskime yapmamaktadır.Kıvrım, kavis ya da merdiven gibi şekilli zeminlere uyarlanma özelliği olan Coral paspasları her türlü kullanım avantajını da beraberinde getiriyor.


One Comment »

  1. ilkay 4 Mart 2014 at 16:50 - Reply

    zemin paspasları bence hijyene elverişli olmalı. özellikle de ortak kullanım alanlarında yer alan bu paspasların temizliği çok önemli.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica