Dev Mobilya’dan Eşsiz Bir Tasarım

 Dev Mobilya’dan Eşsiz Bir Tasarım

Dev Mobilya 2008 senesinde sade, şık ve fonksiyonel mobilyaların daha geniş kitlelere yayılması amacı ile kuruldu. 7500 m2 lik üretim tesislerinde Üst düzey bilişim teknolojileri ile desteklenen ayda 2000 takım üretim kapasitesine sahiptir.
Yaşam alanlarınızı kaliteli, modern tasarımlı  Dev Mobilya ürünleriyle yenileyebilirsiniz.

altay_yatak

Dev Mobilya tarafından üretilen Altay komidinli yatak odası 284cm genişliğinde, 225cm derinliğinde ve 98cm yüksekliğinde 1 adet bazalı yatak ve 54cm genişliğinde, 39cm derinliğinde, 20 cm yüksekliğinde 2 adet komodinden oluşmaktadır. Gövde, Milano renk yongalamdan yatak başı ise gri yongalam ve desenli gri kumaştan üretilmiştir. Yatak üst kayıtında ışık için açma kapama butonu mevcuttur. Yatak kasası 160×200 cm lik şilte için uygundur. Baza kapak pistonları 1200 N dur. Sağlı sollu 1 er adet bulunmaktadır. Kolayca açılıp kapanabilir. Rutubete karşı dayanıklı olan Altay komidinli yatak uzun süreli kullanım özelliği ile sizlerin kullanımına sunulmuştur.

Yatak odanızdaki ahenkle bütünleştirici bir etki yaratacak olan avangarde yatak odasını  ürünlerini tek tek ihtiyacınıza göre de seçebilirsiniz.