Dost Meclisinin Yareni:Avangarde Yemek Masaları

 Dost Meclisinin Yareni:Avangarde Yemek Masaları

DOST SOHBETLERİNİN TATLANDIĞI RENGARENK YEMEK MASALARI SİZLERE UNUTULMAZ ANLAR YAŞATACAK.

Dostlarla en koyu sohbetin gerçekleştirildiği yerdir yemek masaları. Tadına doyum olmayan sohbeteler yeni nesil rengarenk yemek masalarında anlamlanıyor.

Doyulmaz anıların yaşandığı yerlerdir yemek masaları. Yapılan leziz yemekler mi yoksa dostların kahkahaları mıdır o yemekleri anlamdıran bilinmez. Tüm yemekler çağrı üzerine gerçekleştirilir. Bu çağrılara samimiyet katmaksa sizin elinizdedir. Örneğin yemekleriniz için birbirinden şık ve zarif görünümlü yemek takımları ayarlayabilirsiniz. farklı renklerde runnerlar ile sofralarınıza ahenk katabilirsiniz.

avangarde_yemek

Çoğunlukla çok düz ve sade şekilde dekore ettiğimiz yemek odaları aslında renklerin enerjisinin en çok kullanılması gerektiği yerlerdir.  Eğer ki yemek odalarınızda değişikliğe gidecekseniz ilk önce duvarlarınızı farklı renklerde boyamak ile işe  başlayın. İkinci aşamada yemek takımlarınızı duvar renklerinizle kombine edebilirsiniz. Renki bir duvar görüntsü ve çiçek desenli takımlar yemek odasında iştah açıcı bir etkiye sahip olacaktır. Yemek odanızın ışık kaynağı olan aydınlatma ünitelerinin renkli olanlarıyla eşsiz bir kombinasyon yaratabilir yüksek enerjili yemek odalarınızda dostlarınızla doyulmaz sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.