Duvara Monte Mutfak Masaları

Yönetici 4 Şubat 2014 5
Duvara Monte Mutfak Masaları

Kullanışlı Mutfak Masaları

Günümüzde kadınların en çok şikâyet ettiği konu küçük mutfaklar oluyor. Bu küçük mutfaklar yüzünden kahvaltılar her zaman diğer odalardan birinde yenmek zorunda kalıyor. Fakat artık mobilya üretimindeki tasarımlar oldukça gelişti ve bu duruma da bir çözüm bulundu. Artık duvara monte mutfak masaları bulunuyor. Bu masalar duvara geri yaslanabiliyor ve lazım olduğunda tekrar açılabiliyor. Aynı zamanda ayakları da bulunmuyor ve hiçbir şekilde yer de kaplamıyor. Oldukça kullanışlı olan bu mutfak masaları küçük mutfaklar için oldukça işe yarar oluyor.

Mutfak Masaları Modelleri

Katlanır mutfak masası modellerinin çoğu duvara monte masalardan oluşuyor. Katlanabilir özellikleri onların yer kaplamamasına neden olurken normal zamanlarda da mutfaktaki alanı işgal etmemelerini sağlıyor ve yerden tasarruf ediliyor. Aynı zamanda oldukça uygun fiyatlara hemen duvara monte masalardan birine sahip olabilir ve uygun ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

duvara-monte-masalar

duvara-monte-mutfak-masaları

kullanışlı-mutfak-masaları

mutfak-masaları-modelleri

 
BENZER KONULAR »

5 Comments »

 1. yaren 5 Şubat 2014 at 09:57 - Reply

  duvara monte mutfak masaları küçük mutfaklar için harika bir çözüm. katlanabilir duvara monte mutfak masaları daha da kullanışlı oluyor ve sadece gerektiği zaman açıp katlayabiliyorsunuz.

 2. şermin 6 Şubat 2014 at 09:59 - Reply

  duvara monte mutfak masaları büyük kolaylık. ben mutfağım küçük olduğu için almıştım ve çok memnunum.

 3. fatoş 7 Şubat 2014 at 10:13 - Reply

  kullanışlı mutfak masası arıyorsanız duvara monte mutfak masalarından daha kullanışlı bir model bulamazsınız. duvara monte olması nedeniyle hem yer kaplamıyor hem de gerekmediği zamanlarda katlanabilen modelleri var rahatlıkla katlanıyor.

 4. melek 9 Şubat 2014 at 12:59 - Reply

  duvara monte mobilyalar daima kullanışlı oluyor ve alan açısından da yer kaplamadıkları için özellikle de dar alanların dekorasyonunda en güzel mobilya modelleri.

 5. Yaren 31 Temmuz 2015 at 13:58 - Reply

  duvara monte masalar mutfağınızda balkon varsa orayada monte edilmesi büyük rahatlık oluyor

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica