Eskişehir’in Yeni Yüzü Drusilya Evleri Olacak.

 Eskişehir’in Yeni Yüzü Drusilya Evleri Olacak.

AYD Yapı Drusilya Evleri Projesi İle Yeni Bir Yaşam Alanı Oluşturacak

AYD Yapı Eskişehir ilinde yepyeni bir hayat başlatmaktadır. Drusilya Evleri Projesi Söğütönü’nde hayata geçecek olan bir projedir. Söz konusu firma 55 bin dönem arazi üzerinde yapımına başlanan bir projeyi hayata geçirmek konusunda son derece ısrarlı davranıyor.

Drusilya Evleri tanıtım töreninde örnek gösterilen dairenin iç dekorasyonunun İstikbal firması tarafından yaptırıldığı ifade edilmiş ve kamuoyuna da aksettirilmiştir.Eskişehir konut projeleri alanında son derece profesyonel olan firma AYD Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın projeden çok şey ümit ettiklerini açıklamıştır. Drusilya Evleri 222 adet daireden oluşmaktadır. Aynı zamanda 74 bloğun bulunduğu daire site sisteminden hoşlananlara aynı zamanda mahalle kültürünü de yaşatmaktadır.

Drusilya Evleri1 Drusilya Evleri2

Sitede 4 adet büyük yüzme havuzu bulunmaktadır. Bunun yanında sosyal alanların, spor alanlarının ve 7 ün 24 saat güvenlik sisteminin bulunduğu siteler imar kanununa uygun olarak işletilmektedir. Sitenin %60 oranında yeşil alandan oluştuğu bilinmektedir.Eskişehir konut projeleri dendiğinde şu anda akla gelen projeler arasında ilk sıralarda yer alan Drusilya Evleri Projesi aynı zamanda kişisel mahremiyet konusunda hassas olan kişilere de güven veren bir projedir. Özellikle aile bireylerine doğa ile haşır neşir olma fırsatı sunması nedeniyle bu projenin çok tutulan bir proje olduğu söylenebilir.

Drusilya Evleri3

16 bin 800 metrekarelik yeşil alan içinde bulunan evler sayesinde doğa ile iç içe yaşamanın keyfini çıkaracaksınız. Kapalı ve açık sosyal mekânların bolca bulunduğu sitede ısıtma güneş enerjisi ile sağlanmakta ve aynı zamanda çeşmelerden rahatlıkla su içilebilmektedir. Dairelerin her biri için ayrı arıtma suyu makinesi bulunmaktadır. Eskişehir konut projeleri pek çok kişinin ilgisini çekmektedir. Çünkü söz konusu şehirde konut sahibi olmak pek çok kişi için hayaldir. Dolayısıyla eğer gerçekten şık bir ortamda ailenizle bir arada yaşamak istiyorsanız Eskişehir konut projeleri arasından Drusilya Evleri Projesi’ne dahil olabilirsiniz.