Evgör’den Yuvarlak Yataklar

 Evgör’den Yuvarlak Yataklar

Evgör Yeni Evlenen Çiftlerin Yanında Yer Alıyor

Şimdi Al Seneye Öde kampanyası ile Evgör yeni evlenen çiftlerin yanında yer aldığını bir kez daha kanıtladı.

Yatak odaları, evlerin belki de dekorasyonuna en fazla önem verilen yerlerinin başında geliyor. Eğer siz de yatak odanızda alışılmışın dışında ve şık bir tasarım düşünüyorsanız, Evgör Mobilya’nın koleksiyonunda yer alan yuvarlak yatak modellerine mutlaka göz atmalısınız. Üstelik beğendiniz yatak modellerine “Şimdi Al, Seneye Öde” kampanyası sayesinde, taksitlere yeni yıldan itibaren başlayarak sahip olabilirsiniz.

yuvarlak-yatak_A8fdgsgjGh

Evini yenileyenlerin adresi Evgör Mobilya, klasik tasarımlardan sıkılıp yatak odasında farklılık düşünenler ve yeni evlenecek çiftler için, yuvarlak hatlara sahip, şık ve konforlu yeni trend yataklarını görücüye çıkardı. Firmanın koleksiyonunda farklı renk seçenekleriyle 6 ayrı yuvarlak yatak modeli bulunuyor. Bunlar içinde “Daisy” isimli model, Evgör takipçilerinin en beğendiği tasarım olarak öne çıkıyor.
Evgör’ün, yatak odalarını renklendiren yuvarlak yatak modellerine 36 aya varan taksit imkanı ve “Şimdi Al, Seneye Öde” kampanyası dahilinde taksitlere yılbaşından itibaren başlayarak sahip olunabilmektedir. Peşin ödemelerde %10 indirim avantajı da sunan Evgör Mobilya, Türkiye’nin her yerine ücretsiz teslimat gerçekleştiriyor.