Evlerin Romantik Arkadaşı:Mumluklar

Yönetici 11 Ekim 2013 3
Evlerin Romantik Arkadaşı:Mumluklar

EVLERE ROMANTİK BİR HAVA KATAN MUMLUKLAR YENİ TARZLARIYLA ÇOK ERGONOMİK

Egzotik kokularıyla sizleri cezbeden mumlar, ergonomik mumluk dizaynlarıyla karşımıza çıkıyor. Birbirinden şık mumluklarla evlerinizde farklı bir hava yakalayın.

Evlerinize farklı bir hava katan  mumlar değişik kombinasyonlarla karşımıza çıkıyor. Farklı mum türlerinin Türkiye pazarına girmesi ile birlikte mumluklar dekorasyonun önemli bir parçası oldu. Değişik malzemelerden üretilen ve egzotik kokulara sahip mumlar salonlarına ve özelikle odalarına farklı bir tarz getirmek isteyenlerin evlerini süslüyor.

mutfak_dekoru

Dekoratif mumlara eşlik eden mumlukların bir numaralı dostu mumluklar farklı kalitede ürünlerden üretilmektedir. Son yıllarda çeşitli ağaç türlerinden yapılan mumluklar üçlü,altılı,tekli olarak farklı formlarda kullanılmaktadır.
Bahçe dekorasyonunda özellikle bambu ağacından yapılmış üçlü set tercih edilmektedir. Üçlü askılı mumlu set 35x13x15 cm ebatlarındadır.  İçerisinde 3 adet mumluk bulunmaktadır. B ahçelerinizde şık bir ambiyansı yakalayabileceğiniz mumluklar dostlarınızla geçirdiğiniz  keyifli zamanlarınızda sizlere eşlik edecek.

 


3 Comments »

  1. melike 24 Kasım 2013 at 19:34 - Reply

    evimde dekoratif mumlar hiç eksik olmaz o yüzden de mumluklar da her zaman ilgimi çekmiştir.

  2. aylin 12 Aralık 2013 at 10:41 - Reply

    ev dekorasyonunun bu tarz dekoratif aksesuarlarla desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum. mumluklar zaten evin hangi odasında kullanırsanız kullanın her ortama yakışıyor.

  3. se 31 Ağustos 2015 at 17:00 - Reply

    ev dekarasyonlarında mumluklar çok önemlidir bu nedenle aksesuarlarda mumların önemi büyüktür

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica