Giyinme Odası Modelleri

Yönetici 24 Ocak 2014 4
Giyinme Odası Modelleri

Giyinme Odası Sistemleri

Hepimiz için evimizin düzeni önem taşımaktadır. Özellikle de düzenli bir yatak odası sağlıklı ve huzurlu bir uyku için gereklidir. Kıyafetlerimizi her ne kadar düzenlesek de gün içerisinde dolap yetersizliğinden dolayı dışarıda kalan kıyafetler odanın düzenini bozmaktadır. Bu sorunun çözümü ise aslında oldukça basit. Yatak odanız genişse eğer ya da evinizde kullanmadığınız bir odanız varsa giyinme odası sistemleri sayesinde düzenli bir şekilde kıyafetlerinizi muhafaza edebileceğiniz, ütülerinizi yapabileceğiniz bir alan oluşturabilirsiniz. Böylelikle düzenli bir yatak odası dekorasyonu sağlamış olursunuz. Peki giyinme odası dekorasyonu nasıl yapılır? İşte bunun cevabı…

Giyinme Odası Dolap Ölçüleri

Öncelikle evinizde giyinme odası olarak bir alan belirlemelisiniz. Daha sonra ise belirlediğiniz alanın ölçülerine göre giyinme odası modelleri ve tasarımları arasından renk seçimi yapmalısınız. Alan dar ise açık renk giyinme odası dolapları arasından seçim yapmalısınız ancak geniş bir alana sahipseniz dolabın rengi konusunda özgürsünüz. Giyinme odası dolabının rengi kadar önemli olan bir diğer nokta da dolabın işlevselliğidir. Seçtiğiniz dolabın raf sistemleri ve çekmece sistemleri açısından zengin olması gerektiğini unutmamalısınız. Duvardan duvara dolap modelleri, giyinme odası tasarımlarının en çok tercih edilen dolap modelleri arasındadır. Bütün bu noktalara dikkat ederseniz eğer kullanışlı bir giyinme odası tasarımı yapmış olursunuz.

giyinme-odası-dolabı

giyinme-odası-fiyatları

giyinme-odası-modelleri-ve-tasarımları

giyinme-odası-sistemleri

giyinme-odası-tasarımı

Giyinme Odası Fiyatları

Giyinme odası tasarımı yapmayı düşünüyorsanız eğer giyinme odası fiyatları hakkında bilgi sahibi olarak siz de yaşam alanınıza düzen ve rahatlık katabilirsiniz. Giyinme odası fiyatları, giyinme odası dolap ölçü ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.
BENZER KONULAR »

4 Comments »

 1. yeliz 26 Ocak 2014 at 11:54 - Reply

  giyinme odası bana da lazım. kıyafetlerim çok dağılıyor ve duvardan duvara dolap modelleri kesinlikle gerekli diye düşünüyorum.

 2. büşra 27 Ocak 2014 at 10:03 - Reply

  giyinme odası büyükse kesinlikle duvardan duvara dolap modelleri tercih edilmeli çünkü çok kullanışlı oluyor.

 3. yusuf 3 Temmuz 2015 at 16:44 - Reply

  muhteşem görünüyorlar herevde bir giyinme odası olması lazım büyük rahatlık

 4. burcu 4 Temmuz 2015 at 10:49 - Reply

  giyinme odası sistemleri yatak odasında dağınıklık oluşmasını engelliyo sürekli düzenli kalmasını sağlıyo

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica