Hanımların Dostu: Davillo Dertsiz Perdeler

Yönetici 22 Ekim 2013 1
Hanımların Dostu: Davillo Dertsiz Perdeler

YILBAŞINDA NOEL BABA’DAN HEDİYE DAVİLLO PERDE

Ütü derdine son veren zaman ötesi tasarım bir yılbaşı hediyesi olarak Davillo Perde’den sizler için geliyor.

Yılbaşı koleksiyonlarının bir bir piyasaya sürüldüğü şu günlerde perde üreticileri teknolojik olarak birbirinden değişik tasarımlara el atıyor. Son teknoloji ürünü ütü yapma zahmetini ortadan kaldıran perde Davillo tarafından piyasaya sürüldü. Ütü derdine son veren perde 70’e 20 denye yarı organze ve jakar olarak üretiliyor. Özel pullu ip ile şeffaf ve simli olarak üretilen perdelerin üzerindeki pullar çok şık durmakta. Türkiye‘de 340 mağaza da yılbaşına özel indirimler ile tüketicilerin beğenisine sürülen koleksiyon şimdiden çok ilgi çekmişe benziyor.

550

Davillo şeffaf simli pullu perdeleri 30 derecede yıkamanız gerekiyor. Daha yüksek sıcaklıkta özelliğini kaybeden perdeler 2 yıl firma garantisinde satışa sunuldu.

529

Yılbaşı sezonuna özle olarak hazırlanan simli ve şeffaf perdelerde lame ve dore tonları hakim. Bu iki rengin uyumunun yansıtıldığı perdelerde ışıltılı sim bezemeleri kullanılmış.

528

Şık ve ergonomik perde Davillo’lara yılbaşına özel fiyatlarla Davillo showroomlarından sahip olabilirsiniz.

2032

 

 


One Comment »

  1. yıldız 5 Mart 2014 at 13:18 - Reply

    ütü istemeyen perdeler her zaman favorimdir. çünkü o kadar sık perdelerimi yıkıyorum ki aynı zamanda dayanıklı ve kaliteli olması da lazım.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica