İmob 2012 Hedefi; Mobilya Sektöründe Lider Ülke Olmak

Yönetici 11 Ekim 2013 1
İmob 2012 Hedefi; Mobilya Sektöründe Lider Ülke Olmak

imbod

 

TÜRKİYE’DE ÜRETİLİYOR, İMOB’DA SERGİLENİYOR, DÜNYA’YA SUNULUYOR!

Dünyanın önemli mobilya fuarları arasında olan İMOB Mobilya Fuarı, bu yıl 150.000 yabancı ziyaretçi hedefliyor. Avrupa ülkelerinden de ilgi gören İMOB geçtiğimiz yıl 88 bin ziyaretçisiyle mobilya sektöründe profesyonellerinin buluşma noktası oldu.

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) işbirliği ile ITE Group Plc. Türkiye Ofisi E Uluslararası Fuarcılık (EUF) tarafından düzenlenen ve dünyanın farklı yerlerinden ziyaretçilerle de buluşan İMOB, dünya çapında da mobilya sektöründe en önemli buluşma merkezi olarak görülmektedir. Özelikle Asya ve Ortadoğu ülkelerinin yoğun ilgisi ile karşılaşan İMOB, son dönemde IRAK, NİJERYA, LİBYA, İRAN, TUNUS, KATAR, AZERBAYCAN, KAZAKİSTAN, TÜRKMENİSTAN gibi ülkelere ihracat yapacak olan mobilya firmaları için çok önemli bir buluşma merkezi olma özelliği taşıyor.

31 Ocak – 04 Şubat 2012 tarihlerinde düzenlenen 8. İstanbul Mobilya Fuarı (İMOB) 8 milyar dolarlık pazar hacmi bulunan mobilya sektörünün vitrini olma vizyonu taşıyor.

Geçtiğimiz yıl düzenlenen fuar, yoğun katılım nedeniyle sekiz salona sığmayarak, dokuz salona taşındı. 300’ün üzerinde katılımcının ürün sergilediği İMOB’u, profesyonel ziyaretçilerin yine yoğun olarak ziyaret edeceği öngörülüyor.

8. İstanbul Mobilya Fuarı (İMOB), sadece ürünlerin sergilendiği bir alan olmakla kalmayıp, ikili ilişkilerin geliştirildiği, yurtdışından gelen profesyonellerle Türk mobilyacısının buluştuğu ve mobilya tasarımının eşsiz örneklerinin gözler önüne serildiği bir zemin oluşturuyor.
Ayrıca bireysel olarak fuar alanını ziyaret eden tüketiciler, hem yeni trend tasarımları görme hem de ürünleri cazip tanıtım fiyatları ile alma imkanına sahip oluyor


One Comment »

  1. semiha aydın 4 Mart 2014 at 16:18 - Reply

    istanbul mobilya fuarı gibi fuarlar büyük oranda mobilya sektörünü canlandırıyor.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica