İroko Ağacından Zemin Kaplama

Yönetici 21 Ekim 2013 1
İroko Ağacından Zemin Kaplama

Dendro Türkiye’De Dış Mekan Kaplamasına El Attı.

Verande Deck koleksiyonu ile Türkiye pazarına oldukça iddialı giriş yapan Dendro dış mekanlarınızı kaplamaya geliyor.

Dendro Türkiye’de bir ilke daha imza atarak dış mekan döşemelerinde de iddialı olduğunu gösteriyor. 70 bin metrekare alana kurulu tesisleriyle Türkiye ve dünyanın en modern parke üreticileri arasında gösterilen Dendro, ahşabın doğal güzelliğini iç mekanlardan dış mekanlara taşıyor. Tasarımcısına zihnindeki projeleri eksiksiz olarak zeminlere yansıtma imkanı sağlayan, ürünleriyle mimarların vazgeçilmez markası olan Dendro, Veranda Deck koleksiyonuyla da oldukça iddialı.

iroko iç

İç mekanlar için sunmuş olduğu zengin ürün alternatiflerini dış mekân için de oluşturmayı başaran Dendro, İroko ağacının sağlamlığıyla estetiği buluşturuyor. Veranda Deck koleksiyonuyla sıra dışı projelere imza atan Dendro, Veranda Deck serisi ile konfor ve kaliteyi tasarımcılarla buluşturuyor. Hammaddesi İroko ağacından oluşan Veranda Deck koleksiyonu sert hava şartlarında bile estetik yapısından hiçbir şey kaybetmiyor.


One Comment »

  1. yaren uslu 4 Mart 2014 at 16:53 - Reply

    bahçe dekorasyonlarında zemin kaplama çok önemli. kaliteli zemin kaplama kullanılmalı. dış mekan yıpranmaya çok müsait bir alan.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica