İSMOB 2014 Yarın Açılıyor

 İSMOB 2014 Yarın Açılıyor

Ülkemizin en büyük mobilya fuarı olan İstanbul Mobilya Fuarı, geniş katılımcı listesiyle 28 Ocak 2014’de kapılarını açıyor. Yurt içinden ve yurt dışından on binlerce katılımcı olması beklenen İSMOB 2014 CNR EXPO fuar merkezinde yapılacak ve altı gün sürecek. Fuara giriş için online davetiye alabilirsiniz. Yeni mobilya trendlerini yakından görmek ve incelemek için İSMOB fuarı sizleri bekliyor.

ismob

Fuara Ulaşım

Atatürk Havalimanı’nın yanında olması sayesinde, dış ülkelerden ve Türkiye’nin diğer illerinden gelen ziyaretçi, katılımcı ve konuklar İstanbul’un yoğun trafiğine girmeden CNR EXPO’ya iki dakikada ulaşabiliyor.

Alternatif arterler E5, TEM Otoyolu ve Sahil Yolu’nun kesişme noktasında olan CNR EXPO’nun sahip olduğu konum avantajı bununla da bitmiyor. Bakırköy ve Yenikapı Deniz Otobüsü İskeleleri’ne olan yakınlık da ayrı bir avantaj.

Şehir merkezi ve havalimanına rahat ve hızlı bağlantı sağlayan metro hattı da çok önemli bir yenilik olarak fuarlara yüzbinlerce kişinin hızla ve en kolay biçimde ulaşmasını sağlıyor.