İstanbul Tasarımın Merkezi Oluyor

Yönetici 22 Ekim 2013 1

İSTANBUL TASARIMIN MERKEZİ OLUYOR

Dünya mobilya merkezi vizyonu ile her geçen gün gücüne güç katan İstanbul, “tasarımın başkenti” olma yolunda önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

İstanbul Mobilya Fuarı İMOB 2013 9. Kez İstanbul’da üretilen mobilyaları dünyaya açıyor. İMOB 2013 bünyesinde Türkiye’nin saygın mobilya markaları CNR Expo’da dünyanın birçok ülkesinden gelecek olan konukları ağırlayacak.

Bu yıl İmob 2013 fuarına geçen yıl olduğundan daha fazla ziyaretçinin gelmesi bekleniyor. Tüketiciler yaşam mekanları için uygun olan, modern mobilya, avangarde mobilya ve klasik mobilya gruplarından yemek odası, yatak odası, koltuk takımı, salon takımı, köşe takımı, dresuar, benç, kütüphane, yatak, aksesuar gibi birçok ürünü 120 bin metrekarelik fuar alanında görme imkanına sahip olacaklar.

İstanbul Mobilya Fuarına 30 Ülkeden Alım Heyeti Geliyor.

Yurtiçi ziyaretçilerin akınına uğrayan İMOB fuarları, yurtdışından da önemli talep görüyor. T.C Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğü eşliğinde İstanbul İhracatçı Birlikleri organizasyonu ile Azerbaycan, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Belçika, Bulgaristan, Cezayir, Hırvatistan, Fransa, Hollanda, Mısır, Moldova, Romanya, Rusya, Suudi Arabistan, Türkmenistan, Ukrayna, Ürdün, Dubai, Yunanistan, Katar, Kazakistan, İrlanda, İspanya, Belçika, Kenya, Libya, Lübnan, Irak ve İran gibi birçok ülkeden alım heyetlerinin geleceği İMOB 2013 bu yıl mobilya piyasasına taze kan verecek.

İMOB GELENEKSEL TASARIM YARIŞMASI BU YIL DA ÇOK KONUŞULACAK!

Şubat 2013’de yapılacak İstanbul Mobilya Fuarı İMOB 2013, bu yıl 9. Kez düzenlenecek. Her yıl yapılan ve dünya mobilya sektörünün merakla beklediği İMOB fuarında bu yıl da tasarım yarışması heyecan katacak. Genç yeteneklerin hayal güçleri ile şekillendirdiği tasarımlar, mobilyanın duayenlerinden oluşan jüri üyeleri tarafından değerlendirilecek. Fuara katılımcı olarak katılan her firmanın da başvurabileceği İMOB Tasarım Yarışması, yemek odası, yatak odası, koltuk takımı, köşe takımı, klasik mobilya, genç odası, aksesuar, dresuar ve stant kategorilerinde birbirinden güzel ve özgün tasarımlara sahiplik yapacak.

İstanbul mobilya fuarı ne zaman, İstanbul mobilya fuarı nerede, İstanbul mobilya fuarına hangi firmalar katılıyor gibi sorulara cevap aramak isteyen okuyucular İMOB web sayfasını ziyaret edebilirler.


One Comment »

  1. Selma 29 Kasım 2013 at 10:33 - Reply

    istanbul için mobilyanın kalbi diyebiliriz. istanbulda bu tarz etkinliklerin fazla olması gerekiyor zaten.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica