İstikbal Elitra koltuk takımı evinizin havasını değiştirecek.

 İstikbal Elitra koltuk takımı evinizin havasını değiştirecek.

İstikbal Elitra Koltuk Takımı

Salonun en temel yapı taşıdır, koltuk takımları. İstikbal koltuk takımları arasında bulunan Elitra koltuk takımı, çok hoş bir dizayna sahip. Bu nedenle bu yazımızı İstikbal Elitra koltuk takımına ayırıyoruz.

Farklı kumaş renkleri ile satışa sunulan Elitra koltuk takımı, salonunuzun tüm havasını değiştirecek. Asil ve şık duruşu ile gözde ürünlerden olan İstikbal Elitra koltuk takımı, beyaz ve kahve renk seçeneği ile farklı zevklere hitap ediyor. Ayrıca yine seçim yapabileceğiniz, detayları bulunmakta. Dilerseniz klapaları beyaz, kahve veya siyah renklerine bürünmüş bir modeli seçebilirsiniz.

istikbal_elitra6

Modern bir ev , hayal ettiğiniz ya da sahip olduğuz bir dekorasyon düzeni olabilir. Elitra koltuk takımı, var olan modernliği pekiştiriyor ve modern bir görünüme sizleri kavuşturuyor. Bunu tabii ki dizaynına borçlu. Deri ile bütünleşen görünümü, bulunamaz bir görsellik sunuyor.

istikbal_elitra5

1 adet üçlü, ikili ve tekli koltuktan oluşan bu takım, minimal yapısı ile küçük evlerde de yer bulabilecek. Konsept ürünlerden olan bu ürün, evlerinizde yer verdiğiniz Bianco yemek odası takımı, Bianco compatc tv ünitesi, Elitra orta sehpa, Armada orta sehpa ile bir bütün oluşturuyor.

Ürünün ana rengi beyaz deri ile satışa sunulan modelidir. Beyazın ferah dolu, iç açıcı havasını bilenler bilir. Bilmeyenleriniz ise beyaz elitra koltuk takımına evlerinde yer ayırarak, bu ferah havanın içerisinde huzur bulabilir.

Bu ürünün, farklı renk alternatifleri ile satışta olduğunu belirtmiştik. Krem rengi ve klapalarda kullanılan kahve tonu ile çok hoş.

Eviniz çok açık tonlarda ise bu koyu kahve tonu ile bütünleşen Elitra koltuk takımını seçerek, renk dengesini sağlayabilirsiniz. Ne çok koyu, ne de çok açık…

istikbal_elitra4