İstikbal Koltuk Takımları

 İstikbal Koltuk Takımları

İstikbal, bu sezon farklı koltuk tasarımları ve modelleri ile mobilya tutkunlarının beğenisini kazanacak. Son yıllarda üretilen koltuk takımlarının aksine bu yıl daha çok pastel renklerin ağırlıkta olduğunu görmekteyiz.

Klasik ve modern koltuk takımlarının göz alıcı şıklığını aynı zamanda estetiğin güzellikle buluştuğu ince detayları bu kusursuz tasarımlarla salonlarınıza yansıtabilirsiniz. Koltuk takımınızı yenilemek, ya da tamamen salonunuzun dekorasyonunu mu değiştirmek istiyorsunuz, o zaman İstikbal koltuk takımı ile salonunuzun eski görünümüne elveda deseniz yerinde olur.

istikbal_elitra5

2016 koltuk takımı koleksiyonuyla salonunuza bambaşka bir değer katacak olan İstikbal, konforlu ve kaliteli modelleriyle evinize gelen konuklarınızı hayran bırakacak. Salonların görünümünde koltuk takımlarının önemini tasarladığı modellerle bir kez daha gözler önüne seren İstikbal mobilya, Sunduğu kaliteli hizmet anlayışıyla da herkes tarafından övgü alıyor.

istikbal_beyaz_deri_koltuk_takimlari

Koltuk takımlarında renk uyumu çok önemlidir. Bu sezonun moda renkleri hardal rengi, kahverengi, krem rengi ve beyaz olarak dikkat çekmektedir. Pastel renklerin yoğunluğunun oldukça sık görüldüğü şık tasarımlarda, konforun ve rahatlığın izlerini koltuk takımınızın her ayrıntısında görmeniz mümkündür.

Bu yılda istikbal mobilya, modern koltuk takımı modellerinde fazla seçenek ve tarz sunarak herkesin kalbini fethetmeye hazırlanıyor. Koltuk takımlarında renk uyumunu seviyorsanız, bu yılın pastel renklerinin göz alıcılığıyla salonlarınızın benzersiz bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

istikbal_elitra6

Koltuk takımınızda aynı renkleri tercih edebileceğiniz gibi zıt renkleri de kullanmanız salonlarınıza başka bir hava getirecektir. Modern koltuk takımlarının ahşap koltuk ayaklarıyla olan harika uyumuna bayılacaksınız.
Berjer ve koltuk takımınızda kullanacağınız küçük ve sevimli yastıklar koltuk takımınıza derinlik ekleyecektir. Salonunuzun şık bir o kadar da modern ve farklı bir görünüme sahip olmasını isterseniz eğer, o zaman istikbalin koltuk takımı koleksiyonuna göz atmanızı tavsiye ederiz.

Koltuk ve köşe koltuk takımları salonların en önemli parçalarıdır. Koltuk takımınız ne kadar şık ve güzel olursa, salonlarınız da o kadar güzelleşecektir. Koltuk takımı alırken, salonunuzla ya da oturma odanızla uyumlu ve kullanışlı olan modelleri tercih etmenizi öneririz.

köşe-koltuk-modelleri-ve-fiyatları

Köşe koltuk takımları fonksiyonel ve rahat oluşlarıyla gençlerin de salonlarında görmekten vazgeçemedikleri modeller arasında yer alır. Köşe koltuk takımlarını salonlarınızda kullanarak sıcak ve samimi bir ortam yaratabilirsiniz. İstikbal köşe koltuk takımı ile evinizin hiç olmadığı kadar ilgi çekeceğini göreceksiniz.

İstikbal koltuk takımlarında birinci sınıf ve kolay silinebilen kumaş kullanılmıştır. Koltuk takımlarında modern ve yaratıcı desenlerinde unutulmadığı bu sezonun modellerinden anlaşılmaktadır. Çeşitli renklerdeki koltuk tasarımlarının üzerinde kullanılan desenler salonlarınıza ayrı bir hava getirecektir.

istikbal_elitra4

İstikbal koltuk takımlarında kullanılan inovatif tasarımlar ve dekoratif stiller ile salonlarınızdaki şıklığı bir adım öne taşıyacaksınız. İstikbal ürettiği koltuk takımları ile yükselen bir marka olmaya devam edecektir.
Oldukça iddialı ve son derece kullanışlı, istikbal mobilya koltuk takımı modelleri ile salonlarınızı baştan yaratacaksınız.