İzmit Mobesko Ikea Gibi Büyüyecek

Yönetici 11 Ekim 2013 1
İzmit Mobesko Ikea Gibi Büyüyecek

İZMİT MOBESKO IKEA GİBİ BÜYÜYECEK

Kocaeli MOBESKO mobilyacılar sitesinin yeni yönetimi büyümek konusunda çok iddialı.

Sosyal tesislerde kahvaltı basın açıklamasında bir araya gelen yönetim kurulu MOBESKO‘yu bir dünya markası haline getirmeyi hedeflediklerini ve IKEA gibi büyüyeceklerini açıkladı.

izmit_mobesko

Başkan Mehmet Tabak Türkiye‘de mobilya sektöründe zaten çok iyi bir yerde olduklarını belirterek amaçlarının yurt dışında aranılan bir konuma gelmek olduğunu söyledi. Sözlerine devam eden Tabak, ‘ilk temel attığımız günün heyecanını taşıyorum. MOBESKO’nun işi bitmiş değil. Bugün yurtdışında kolektif olup, çalışma yapıp büyüyenlerden hiç farkımız yok. Zirvede kalabilmek için birlik olmalıyız. Yurtdışını hedefliyoruz. Bu sayede MOBESKO büyüyecek. Yeter ki üretici üreticiliğini bilsin satıcı da satıcılığını bilsin. Yakında sizden ihracat da bekliyorum” şeklinde konuştu.

MOBESKO yönetimi, haftanın her günü hizmet veren mobilya çarşısını daha cazip hale getirmek için çarşı içine süpermarket, marka kıyafetlerin yer aldığı mağazalar, spor merkezi ve yüzme havuzu da dâhil edecek.  Son 4 yıldır MOBESKO yönetim kurulu üyeliği yapan ve bu yıl Yönetim Kurulu Başkanı seçilen Mehmet Tabak, MOBESKO’nun tüm sorunlarını bilen ve çarşı esnafını yakından tanıyan biri olarak, çarşının gelişimine çok büyük katkıları olacağını söyledi.
Mehmet Tabak, toplantıda “ MOBESKO`nun hizmete girdiği günden buyana geçen 14 aylık sürede ciddi bir tüketici şikâyetine konu olmaması da sevindiricidir. Bunun nedeni; müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Özellikle pazar günleri bazen dört bine yakın araç MOBESKO`ya giriyor. Son iki haftadır aileleriyle birlikte alışverişe gelen çocukları eğlendirmeye yönelik etkinliklere ağırlık verdik. Özellikle hafta sonlarında müşterilerimizin MOBESKO`ya kolaylıkla ulaşabilmeleri için ücretsiz servis otobüslerini devreye sokmayı planlıyoruz. Reklam içerikli tanıtım kampanyasının da etkisiyle yurt içi ve yurt dışından yüzlerce kişi sitemizi görmeye geliyor. Müşterilerimizin yüzde 60`ı şehir dışından. MOBESKO giderek büyüyor ve bizlerde daha da büyümesi için çaba sarf ediyoruz”  şeklinde konuştu.


One Comment »

  1. bünyamin 4 Mart 2014 at 10:17 - Reply

    mobilya sektörünün gelişimiyle birlikte mobilya çarşıları da büyük oranda artmaya başladı. insanlar artık bütçelerine uygun kolaylıkla mobilya bulabiliyorlar.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica