Kar Taneleri İzlemenin Keyfini Kış Bahçeleriyle Yaşayın

Yönetici 11 Ekim 2013 4
Kar Taneleri İzlemenin Keyfini Kış Bahçeleriyle Yaşayın

KIŞ BAHÇELERİ İLE FARKINDALIĞINIZI YARATIN

Kış bahçeleri size yaz aylarını aratmayacak bir konfor sunuyor. Artık bahçenizden kar yağışını üşümeden seyretmenin keyfini yaşayacaksınız.

Küçük maliyetlerle evlerimizde oluşturduğumuz kuş bahçeleri yaz aylarını aratmayacak konforu sizlerin ayağına getiriyor. Muhteşem kar tanelerini üşemeden seyretmenin doyumsuz keyfini kış bahçeleriyle yaşayacaksınız.

kis_bahcesi

Yavaş yavaş soğuk havaların kendini hissettirdiği şu günlerde bahçe keyfinden vazgeçmek istemeyenlerin en güzel tercihi kış bahçeleri oluyor. Evlerin estetik görünümünün mükemmel bir tamamlayıcısı olan kış bahçeleriyle kar yağarken bile kar manzarasını izleyebileceksiniz.

Kış bahçelerinde tercih edeceğimiz mobilyalar evimizin genel ambiyansına aykırı olmamalıdır. Mesela işten dönen birisi için veya okuldan dönen bir öğrenci için bahçenin sesleri ve cıvıl cıvıl görüntüsü ile bahçesinde bulunan bir koltuğa oturup dinlenmek o insan için en güzel ödüllerden birisi olabilir. Bundan dolayı bahçe mobilyaları dayanıklı olduğu kadar da ergonomik olmalı. Ayrıca renk tercihlerini yaparken de ortama ve kullanıcıya huzur veren renk tonları seçilmelidir.

kis_bahcesi_2jpg


4 Comments »

 1. sibel 10 Kasım 2013 at 23:34 - Reply

  kar yağsa da kış bahçesinde keyfini çıkarsak 🙂

 2. buğra 7 Aralık 2013 at 23:59 - Reply

  bahçe dekorasyonu ile uğraşmak çok zevkli bir aktivite. gerek yazın olsun gerekse kışın bahçe dekorasyonuyla bizzat kendim ilgilenmekten büyük zevk alıyorum. bahçe mobilyaları seçmek de ayrı bir keyif oluyor.

 3. feriha 12 Aralık 2013 at 10:37 - Reply

  şöyle bir kış bahçesinde oturup kar yağarken çayını kahveni içiceksin, kitap okucaksın. kışın bahçe keyfi ancak böyle bir kış bahçesi dekorasyonu ile çıkar zaten.

 4. özlem 29 Ağustos 2014 at 23:28 - Reply

  yaaa çok güzel tasarımlar ama buradakilerin aynısını bulmak için size nasıl baş vura biliriz.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica