Kilim Yemek Odası Takımları

 Kilim Yemek Odası Takımları

Kilim Mobilya 1975 yılında kurulmuştur. Türkiye’de 600 satış noktası bulunmaktadır. Başta Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere 30 dan fazla ülkeye hizmet vermektedir. Irak, Suriye, Azerbaycan, Mısır, İran, Fas bu ülkelerden bazılarıdır.

Kilim Mobilya kalite politikalarını; ”Kaliteli Ürün ve Hizmet, Rastlantıların Değil, Yılların Verdiği Tecrübe ile Sistemli Çalışmaların Sonucudur” sloganıyla açıklamaktadır.

kilim-mobilya

Kilim Mobilya’nın kaliteli ürün anlayışıyla ürettiği tüm mobilyalar tüketiciye titizlikle sunulmaktadır. Oturma grupları, ev tekstili, yemek odaları gibi birçok ürün de tüketiciyle buluşmaktadır.

kilim-yemek-odası

Birbirinden farklı 18 yemek odası takımıyla tüketiciye çeşit çokluğu sağlamaktadır. Yeni sezonda da iddialı, şık yemek odalarıyla öne çıkmaktadır. Tropical Yemek Odası ve Eftelya Yemek Odası yeni ürünler olarak sunulmaktadır.

Modellerinde farklı tarzlara yer veren Kilim Mobilya birbirinden farklı yemek odaları üretmektedir. Bravo Yemek Odası, Eylül Yemek Odası, Maya Yemek Odası, Mimoza Yemek Odası, Riva Yemek Odası, Sahil Yemek Odası, Okyanus Yemek Odası, Alyans Yemek Odası, Ares Yemek Odası, Ege Yemek Odası, Gamze Yemek Odası, Carlin Yemek Odası, Barcelona Yemek Odası, Valencia Yemek Odası, Firuze Yemek Odası, Venüs Yemek Odası, Eftelya Yemek Odası, Tropical Yemek Odası tüketicinin beğenisine sundukları tasarımlarıdır.

kilim-yemek-odası-modelleri

Her tasarımlarında farklı bir tarz farklı bir hava yaratan Kilim Mobilya tüketicilerinin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamaktadır.

Tüketicilerine ihtiyaçlarına ulaşmalarında kolaylık sağlamak amacıyla zaman zaman ürünlerinde kampanyalar düzenleyerek tüketicilerin satın alım güçlerini arttırıyorlar. Ürünlerine “turuncu nokta” adı altında kampanya düzenleyerek %50 ye varan indirimler yaparak her anlamda Kilim Mobilyayı cazip hale getirmektedirler.

sahil-yemek-odasi

Vizyonlarını açıklarken “Evrensel standartlara Uygun, dünya genelinde her yaşam alanına sevgiyle Bi Kilim üretmek” olarak belirtmişlerdir.

Kalite politikalarının her zaman müşteri memnuniyetinin olduğunu belirten Kilim Mobilya, “Müşteri memnuniyeti ve kalite yönetim sistemi şartlarına uymak öncelikli görevimizdir” diyerek kaliteli üretime verdikleri önemi vurgulamaktadırlar.