Klasik Avizeler

Yönetici 3 Ocak 2014 4
Klasik Avizeler

Doğru Avize Seçimi

Aydınlatmanın dekorasyonda önemi tartışılmaz bir gerçektir. Bu yüzden dekorasyon yaparken titizlikle hareket edilmesi gereken noktalardan biri de doğru avize seçimidir. Hal böyleyken binbir emek harcayarak yaptığınız ev dekorasyonunuzu tamamlayıcı nitelikte avize seçimi yapmanız çok önemli.

Avize Seçimi Dekorasyon

Klasik mobilyalarla dekore edilen bir evin dekorasyonunda kullanacağınız şık ve gösterişli klasik avize modelleri hiç şüphesiz evinize zenginlik katacaktır. Avize seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken şeylerden biri seçtiğiniz avizenin kullanılacak alanın dekorundaki mobilya tarzları ve rengiyle uyumlu olmasıdır. Daha sonrasında ise dikkat edilmesi gerekn aydınlatma derecesidir. Genellikle yatak odalarında voltajı düşün ampüller tercih edilse de salon, oturma odası, yemek odası gibi evin belli alanlarında aydınlatma gereksinimi daha da aratacağından dolayı voltajı yüksek ve daha çok ampül kullanımı doğru olacaktır.

klasik-avize-fiyatları

Antik Gümüş Mumlu Avize

klasik-avize-modelleri

15 Kollu Avize

klasik-avize-modelleri-ankara

15 Mumlu Klasik Avize

klasik-kristal-avize-modelleri

15 Kollu Antik Avize

klasik-salon-avize-modelleri

Pentürlü Kase Avize

Klasik Avize Fiyatları

Siz de Masko 4B‘de bulunan Asortie Mobilya‘ya gelerek alacağınız şık tasarımlı klasik avize modelleri ile ev dekorasyonunuzu zenginleştirebilirsiniz.
BENZER KONULAR »

4 Comments »

 1. Rana 5 Ocak 2014 at 00:09 - Reply

  antik gümüş mumluk avize çok ihtişamlı ve zarif görünüyor. klasik avize fiyatları pahalı oluyor ama kesinlikle bu tarz avize modellerine değer bence.

 2. leyla 6 Ocak 2014 at 10:01 - Reply

  pentürlü kase avize çok şık duruyor. şık tasarımlı klasik avize modelleri klasik mobilyalarla dekore edilmiş bir ev dekorasyonuna kesinlikle klasik avizeler zenginlik katıyor.

 3. Ayşe 8 Ocak 2014 at 10:55 - Reply

  Baya güzel tasarımlar. Klasik mobilyalara karşı olan ilgimden dolayı galiba, klasik avizeleri de çok seviyorum. Fiyatları hakkında bilgi almak isterim.

 4. adile 24 Ağustos 2015 at 19:02 - Reply

  klasik avizeleri çok seviyorum fakat evim ve mobilyalarım hiç müsayit değil

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica