Klasik Mobilya Neden Yeniden Moda Oldu

 Klasik Mobilya Neden Yeniden Moda Oldu

KLASİK MOBİLYA NEDEN YENİDEN MODA OLDU

Aslında klasik mobilyanın modası hiç eskimedi. Fakat bir dönem modern dekorasyon tarzının yarattığı güçlü ama geçici etki ile yaşam mekanları düz hatlara sahip, beyaz lake ve fabrikasyon ürünler ile dekore edildi.

Fakat insanlar tek seferde binlerce adet üretilen aynı model mobilyalardan çok çabuk sıkıldı. Kullan at mantığı ile kalitesiz yapılan fabrikasyon mobilyalar, insanların tekrar el yapımı ile şekillenen sanatsal değeri olan ve yıllara meydan okuyacak sağlamlıktaki mobilyalara yönlendirdi. Ülkemizde kaliteli fabrikasyon mobilyalar üretilse de, hatta bu konuda dünya markası olmuş markalar çıksa da klasik mobilyanın yeri her zaman bir başka.

Artık modern veya klasik olsun herkes, kendini rahat ve mutlu hissedeceği mekanlar tasarlıyor. İnsanlar kendi tasarladıkları ve sadece kendilerine özelyaşam mekanlarında hayatlarını sürdürmek istiyor.

asortie

Klasik  mobilyada kendi trendini oluşturan Asortie Mobilya, klasik tutkunları için günün moda anlayışı ile harmanlanmış özgün modeller üretiyor. Klasik mobilyada dünya markası olma yolunda ilerleyen Asortie Mobilya, dünya standartlarının üzerinde ürettiği klasik yemek odası, klasik yatak odası, klasik koltuk takımları ve klasik salon takımlarını tamamen doğal gürgen, ıhlamur, kayın, meşe ve ceviz ağacından el işçiliği el üretiyor.

Asortie mobilya ürettiği klasik mobilyaları dünyanın birçok bölgesine ihraç ediyor. Klasik mobilyanın yeniden moda olmasında ve artık her mekanda tercih ediliyor olmasında Asortie’nin payı oldukça yüksek. Çünkü Asortie, klasik mobilyanın şık ve zarif tasarımları ile modern mobilyanın rahatlığı ve konforunu birarada sunuyor.