Klasik Mobilyacılar

Yönetici 27 Kasım 2013 4
Klasik Mobilyacılar

Evlerin güzel bir şekilde dekore edilmesi için insanların tercih ettiği mobilya tarzları farklı olabilmektedir. Bir kısım modern ve lüks mobilyaları tercih ederken diğer bir kısım ise tercihini klasik mobilyalar üzerinde kullanmaktadır. Özellikle asil bir duruşu benimseyen insanlar klasik tarzını mobilyalara daha çok yakıştırmaktadır. Bu sebepten ötürü de evinde bu tarza uygun olan mobilyaları tercih etmektedir. Bu konuda hizmet veren pek çok mobilya firması bulunmaktadır. İstenilen klasik tarzı mobilyalar bu mobilyacılardan temin edilebilmektedir. Klasik tarz ile tasarlanmış olan mobilyalar gösterişten çok uzak kalmayacak şekilde üretilmektedir. Yani ev hem şık hem de oldukça klas görünmektedir. Bu sayede ev çok daha güzel bir görünüme kavuşmaktadır.

klasik-koltuk-takımları

klasik-mobilya

Klasik tarzla hazırlanan mobilyalarda en çok tercih edilen ürün ise koltuklardır. Klasik koltuk takımları bir evin asilliğini ön plana çıkarmada oldukça iyidir. Dolayısı ile evinizi klasik bir tarzla dekore etmek istiyorsanız ilk olarak koltuk takımlarından başlamanız tavsiye edilmektedir. Bu koltuk takımlarının en çok dikkat çeken özelliği eski zamane koltukları gibi duruyor olmalarıdır. Yani portatif olmasından çok gösterişli ve şık olmasına önem verilmiştir. Pek tabi ki normal koltuk takımlarından biraz daha ağır olabilmektedir. Çünkü bu koltuk takımları çok daha sağlamdırlar. Dolayısı ile malzemeleri biraz daha ağırdır. Diğer yandan konfor olarak çok daha iyi iş çıkarmaktadırlar. Bu koltuklara çok daha rahat oturulabilmektedir.

klasik-mobilya-fiyatları

klasik-mobilyalar

klasik-mobilya-takımları-modelleri

Klasil mobilya sektörü giderek gelişmektedir. Çünkü ülkemizde klasik tarzdaki mobilyalara duyulan ilgi oldukça fazladır. Geçmişimizde bu tarz mobilyalar hep kullanılmıştır. Bu mobilyalar oldukça da güzel bir görünüme sahip olduklarından dolayı modern yaşam tarzına uyarlanarak evlerimizde yerlerini almıştır. Bu mobilyaların diğer bir özelliği ise oldukça farklı renklere sahip olmalarıdır. Normalde hiç görmediğiniz mobilya renklerini klasik tarzdaki mobilyalarda görmeniz mümkündür. Çünkü bu mobilyalar özgünlüğü ile ön plana çıkmaktadır. Dolayısı ile renk normal mobilyalardan çok daha fazla çeşide sahiptirler.

klasik-mobilya-modelleri

klasik-mobilya-sektörü
BENZER KONULAR »

4 Comments »

 1. Ecem 28 Kasım 2013 at 10:47 - Reply

  klasik mobilya deyince aklıma ilk gelen marka asortie. asortie mobilyanın özgün tasarımlarına hayran kalmamak elde değil. maskoya yolunuz düşerse kesinlikle görmenizi tavsiye ederim.

 2. Nurdan 1 Aralık 2013 at 19:56 - Reply

  klasik mobilya almayı düşünüyorsanız size gözüm kapalı önerebileceğim marka asortie mobilya.

 3. Nuriye Uçar 2 Aralık 2013 at 10:16 - Reply

  günümüzde artık modern mobilyaların tek tipliğinden sıkılan insanlar klasik mobilyalara yönelmeye başladılar.klasik mobilyalardaki el emeği sayesinde ortaya çıkan harika tasarımlar göz kamaştırıyor gerçekten.

 4. Buse 4 Aralık 2013 at 11:01 - Reply

  klasik mobilya sektörü günümüzde çok iyi bir konumda bence. Bu anlamda asortie mobilya kendini ispat etmiş bir marka olarak karşımıza çıkıyor.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica