Kral Dairesi Koltuk Takımı

Yönetici 16 Ocak 2014 4
Kral Dairesi Koltuk Takımı

Kral Dairesi Nedir?

Otellerin sahip oldukları yüzlerce odanın arasında tek bir alan, yalnızca en seçkin müşterilere ayrılmış durumda beklemektedir. Kral dairesi olarak da adlandırılan bu odalar, gerek mobilya gerekse diğer eşyaları bakımından en üst düzey hizmeti verebilmek için özel olarak hazırlanmış durumdadır. İçinde ikamet edecek kişilerin odada bulundukları her anda rahat ve konforlu bir ziyaret gerçekleştirebilmeleri için yatak odası ve koltuk takımı gibi mobilya setlerine tüm odalarda olduğundan daha fazla önem verilmesi gerekmektedir.

Kral Dairesi Tasarımı

Kral dairesi koltuk takımı genel olarak düşünüldüğünde yalnızca konforu ile değil, dış güzelliği ile de dikkat çekmelidir. Standart otel koltuk takımlarından farklı modellerden seçilen bu mobilyalar, zarafet ve göz alıcılığı ile kişiyi ilk andan itibaren büyülemeli ve orijinalliğini ortaya koymalıdır. Kral dairesi tasarımına göre otantik veya modern çizgileri taşıyabilen bu takımlar, çevrede bulunan diğer aksesuar ve duvar boyası ile de uyumlu olmak mecburiyetindedir. Kral dairelerinde kalacak misafirlerin en ufak bir memnuniyetsizlikleri, işletmeye uzun vadede ciddi bir maddiyat ve prestij kaybına mâl olabileceğinden dolayı, bu konuda hata ve eksiklik meydana getirilmemesi gerekilmektedir. Belirli bir nüfuza sahip olan müşterinin işletmeden memnun ayrılması, pek çok yeni kişinin işletmeyi tercih edeceği anlamına geldiğinden, basit bir tasarımın ne denli avantajları beraberinde getireceği de daha rahat biçimde anlaşılabilmektedir.

kral-dairesi-koltuk-takımları

Artemis Klasik Koltuk Takımı

kral-dairesi-nedir

Dorya Deri Koltuk Takımı

kral-dairesi-olan-oteller

Belinda Klasik Koltuk Takımı

kral-dairesi-özellikleri

Şehzade Klasik Koltuk Takımı

otel-koltuk-takımları

Saltanat Klasik Koltuk Takımı

Otel Koltuk Takımları

Sektörde bulunan kral dairesi koltuk takımları baz alındığında, Asortie geniş ürün yelpazesi ile benzerlerinden fark yaratmayı uzun yıllardır sürdürmektedir. Bu alandaki ihtiyaç sahiplerine tam olarak arzu ettiklerini ürünü sunmak amacı ile var gücüyle çalışan firma, geçmiş yıllarda olduğu gibi gelecekte de kaliteli çizgisi ve uygun fiyatlı satış politikasını sürdürecektir. Sizlerden gelen yoğun destek ile birlikte her geçen gün mobilyacılık sektöründe daha sağlam adımlar ile yürüyerek, ürünlerdeki gelişim ve yenilenme sürecini devam ettiriyor. Kral dairesi koltukları ve tüm tasarımlar hakkında aklınıza takılan soruları iletişim bilgileri üzerinden firma yetkililerine ileterek cevaplara kısa sürede ulaşabilirsiniz. Değerli yorumlarınız sayesinde sizlere daha kaliteli hizmet sunmaya çalışmakta olan Asortie Mobilya ile öneri ve görüşlerinizi de arzu ettiğiniz zaman paylaşabilirsiniz.
BENZER KONULAR »

4 Comments »

 1. meryem 17 Ocak 2014 at 10:13 - Reply

  otellerin kral dairesi hakikaten çok ihtişamlı kral dairesi mobilyaları ile dekore ediliyor. Zaten lüks klasik mobilyalar kullanılıyor genellikle. çünkü kral dairelerinin tek tip mobilyalarla döşenmesi yanlış olur. klasik mobilyaların ihtişamıyla zenginleştirilmeli.

 2. engin 20 Ocak 2014 at 10:32 - Reply

  kral daireleri ne kadar ihtişamlı ve şık mobilyalarla tasarlanırsa o kadar ismine yaraşır bir dekorasyon olmuş olur. kral dairesi mobilyaları zaten bu düşünce ile tasarlanırsa ortaya harika modeller çıkıyor.

 3. seçil 23 Ocak 2014 at 09:55 - Reply

  kral dairesi kesinlikle klasik mobilyalarla döşenmeli. klasik mobilyalardaki ihtişam ve şıklık hiçbir şeyde yok bence. kral dairesi mobilyaları da önemli kesime hitap ettiğinden dolayı hem şık hem konforlu olması çok önemli.

 4. Hamdi 3 Temmuz 2015 at 17:32 - Reply

  kral dairesi modellerinin çevresinde bulunan diğer aksesuarlarla ve duvar kağıdıyla uyumlu olması zor bir iş ama bir okadarda zevkli tasarımlar ortaya sunuluyor

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica