Küçük Detaylarla Ofisinizde Mutlu Olun

Yönetici 11 Ekim 2013 1
Küçük Detaylarla Ofisinizde Mutlu Olun

KÜÇÜK DETAYLARLA OFİSİNİZDE MUTLU OLUN

Çalışma alanına uygun tasarlanmış bir ofis çalışana mutluluk kattığı gibi, işgücünün de etkin kullanılmasını sağlar.
Birçoğumuz için “ofis” kelimesi bile oldukça sıkıcı gelebilir. Gergin, sıkıcı, stresin yüklü olduğu,işlerin yoğunluğunun yanında, masanızda ve dolaplarda bekleyen dağınık kâğıtların, bir sürü bilgisayarın olduğu,  gününüzün büyük bir kısmını geçirdiğiniz bu ortamlar bazen insanı sıkan bir zindan gibi olabilir. Her ne kadar yaptığınız işi sevseniz, iş arkadaşınızdan memnun olsanız da, çalıştığınız mekânda rahat olmayan koltuğunuz, ergonomik olmayan masanız, perdenizin rengi ya da ofisin duvar renkleri sizlerin canını fazlası ile sıkıyor olabilir. Işıklandırması iyi yapılmamış, aydınlık olmayan, sadece klima havası ile serinleyebildiğiniz gergin ve kasvetli bir ofiste çalışmak, hem çalışan hem de işveren için bir kayıptır aslında.

ofis_dekorasyonu

Yaşam mekânlarından daha fazla zaman geçirdiğimiz çalışma mekanlarının tasarımları çalışma motivasyonu açısından çok önemlidir. Mobilyaların renklerinden, diziliş tarzına, çalışma masasından koltuğun rahatlığına, duvar renklerinden perde şekillerine kadar birçok ayrıntı sizin daha rahat ve istekli çalışmanıza katkı sağlar.

ofis_dekorasyonu-2jpg

Çalışma mekânlarına renk katan, güzelleştiren, estetik açıdan iyi bir duruş sağlayan ayrıca konforu ve rahatlığı yakalamamızı sağlayan ofis mobilyaları iş yerleri için çok önemlidir. Çünkü ofis mobilyaları, çalışma mekânınıza gelen misafirlerinizin aklında, sizin için iyi düşünceler yaratır. Şık ve dikkat çekici bir tasarımla donatılmış bir çalışma alanı, müşterinin ilgisinin bu iş yerine kaymasında önemli bir görev üstlenir.  Müşterilerin olduğu kadar, çalışanların da rahatlığı ve daha iyi koşullarda çalışmasını sağlayacak tasarımların tercih edilmesi, iş yerinde işlerin daha keyifli ve daha hızlı yapılmasına önemli katkı sağlayacaktır.

Ofis mobilyalarında bir diğer önemli husus ise, üretimde kullanılan hammaddenin sağlam ve uzun yıllar kullanılabilecek dayanıklılığa sahip olmasıdır.


One Comment »

  1. zahid 8 Kasım 2013 at 16:36 - Reply

    ofis dekorasyonu yapılırken en ufak ayrıntıya varana kadar titizlikle yapılmalı aksi halde dekorasyonla ilgili gözden kaçan ufak bir detay bile sonradan kötü durabiliyor.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica