Lüks Ofis Mobilyaları

Yönetici 7 Mart 2014 6
Lüks Ofis Mobilyaları

Genelde “Patron dekorasyonu” olarak bilinir. Gücün ve kalitenin sağlandığı tasarımlardır ve genelde odaya ilk giren kişiye “Ben güçlüyüm” havası verilir. “Patron odası dekorasyonu nasıl yapılır?” İşte size bu konuyla ilgili birkaç ipucu…

Masif mobilyalar

Eğer karşınızdaki insana sağlamlık mesajı vermek istiyorsanız patron odası mobilyaları da sağlam olmalıdır. Mobilya sektöründe ise en sağlam mobilyalar masif mobilyalardır. Bu bakımdan bu tür ofis tasarımlarında masif mobilya kullanmak belki de en temel kuraldır.

Kakmalar

Masif mobilya kullanmak yetmez, bunu desenlerle destelemek lazım. Güçlü ofislerin en önemli figürü ise avcılıkları ve güçleri ile meşhur vahşi hayvanlardır. Örneğin masif bir masaya belirli belirsiz kakma olarak işlenmiş bir aslan figürü ya da fok balığı şekilde kalemlik gibi.

lüks-ofis-mobilyaları

patron-odası-dekorasyonu-mobilyaları

patron-odası-dekorasyonu-nasıl-olmalı

patron-odası-mobilyaları

Ağır renkler

Ofisinize güçlü ve vamp bir hava katmak istiyorsanız renk olarak çok canlı ya da ya da sim katılmış boyalar kullanamazsınız. Sizin renkleriniz koyu kahverengi, bej ya da süt kahvesidir. Ayrıca bu renklerin de mat olması yani gümüş karıştırılmış ya da parlaklığı arttırılmış olmaması gerekir. Parlak renkler kullandığınız takdirde ofisinizde zaten geniş ve büyük eşyalar olacağı için, mekan, sizi bir süre sonra yorar. Güçlü ofisin de ilk kuralı büyük eşyalardır ki bu bakımdan mat renkler en iyi tercihtir.

Bu uyarıları dikkate alarak kendi ofisinizi kendiniz düzenleyebilirsiniz. Bu ufak noktalara dikkat ettiğinizde oldukça etkileyici tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.
BENZER KONULAR »

6 Comments »

 1. furkan 7 Mart 2014 at 10:31 - Reply

  patron odası dediğinin zaten belli bir ağırlığı olmalı. lüks ofis mobilyaları patron odası dekorasyonu için bence mecburi olarak tercih edilmesi gereken ofis mobilyaları arasında.

 2. çiğdem ay 10 Mart 2014 at 17:09 - Reply

  ofis mobilyalarında konfor ve kalite çok önemli. gün boyu kullandığımız eşyalar sonuçta ona göre seçim yapılmalı.

 3. habib 31 Temmuz 2015 at 09:58 - Reply

  ofis mobilyalarında hem parlaklık hemde bazı noktalarında parlak sarı hakim olmasını istiyorum uygun olurmu

 4. deniz 22 Ağustos 2015 at 13:09 - Reply

  çok ilgi çekici klasik tarzdaki ofisler sanki yemek odası takımlarını anımsatıyor o kadar ihtişamlı yani

 5. melda 24 Ağustos 2015 at 18:31 - Reply

  bizim işte müşterinin oturduğu koltuğun büyük önemi var bundan dolayı ofis mobilyalarında şıklık kadar koltuğun rahatlığıda önemli bizim için

 6. emir 26 Ağustos 2015 at 13:29 - Reply

  ofis mobilyalarında oymacılık çok önemli herhalde bence oymaların daha sade olması daha güzel olur

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica