Minik Düşlerin El Verdiği Halılar İVİ ile Şekillendi

Yönetici 11 Ekim 2013 1
Minik Düşlerin El Verdiği Halılar İVİ ile Şekillendi

ÇOÇUKLARIN NEŞELİ DÜNYALARINDAN İLHAM ALINARAK TASARLANAN  İVİ ÇOCUK HALILARI İLE EVLER ÇOK NEŞELİ.

 2004 yılında üretime başlayan ve çocukların hayal dünyalarından esinlenerek oluşturulan İVİ çocuk halıları minik yaramazların odalarını şenlendiriyor.

2004 yılında çocuk halısı üretimiyle ebeveynlerin dikkatini çeken İVİ dünya barışı temalı ürünleriyle miniklere kardeşlik,dünya barışı sevgisini aşılıyor. Farklı milletlerden çocukların el ele tutuştuğu ve savaşssız bir dünya konseptinin işlendiği halılara miniklerin olağanüstü bir ilgisi var.

halı_1

Dünya çocuklarının barışı,sağlık, mutluluk gibi temalar üzerine kurduğu halılarını antialerjik, tüy dökmez, kansorojen kimyasallar barındrımayan, alev almayan ve leke tutmayan malzemelerden üreten ve her üretiminde kendini daha da geliştirmeyi misyon edinen IVI bu güzel ürünlerini anne ve babalardan çok yeni nesil kuşağın beğenisine sunuyor.Sağlık ve Fonksiyonelliği kusursuz bir denge ile birleştiren İVİ’nin, Minivi, Maxivi, Midivi, Sportivi, Geovi ve Romantivi isimleri altında tasarladığı koleksiyonuna mutlaka göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

halı_2


One Comment »

  1. neriman 4 Mart 2014 at 16:45 - Reply

    çocuk odaları için o kadar güzel desenlerde halılar tasarlanıyor ki hayran kalıyorum. birbirinden güzel desenlere sahip halılar çok yakışıyor çocuk odası dekorasyonlarına.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica