Minik Yaramazların Kampanyaları Yine Afacan’dan

Yönetici 11 Ekim 2013 1
Minik Yaramazların Kampanyaları Yine Afacan’dan

MİNİK YARAMAZLARIN KAMPANYALARI AFACAN BEBE’DEN

Her daim bebeklerin konforu ve güvenliği dikkate alan Afacan Bebe yeni model ürünlerinde %25 indirim uygulayarak ailelerin yanında yer aldığını gösterdi.

Masko Mobilyacılar çarşısındaki showroomunda, tamamen özgün tasarımlara sahip bebek ve genç odalarını müşterilerine sunan Afacan Bebe, yaz bebeklerine özel bir kampanya ile %25’e varan indirimler yapıyor. “bebeklerin ilk kampanyaları bizden”  sloganı ile başlattığı kampanyadan olumlu tepkiler alan Afacan Bebe, benzer kampanyaların devam edeceğini duyurdu.

afacan-bebe

Her yıl yeni tasarımları ile görücüye çıkan Afacan Bebe, bebeklerin rahatları için tüm detayların düşünüldüğü ergonomik ve bir o kadarda bebeklerin güvenliğini tehlikeye sokmayacak sağlam mobilyalar üretiyor.

Bebeklere zararlı kimyasal hiçbir ahşap ve boya maddelerinin kullanılmadığı ürünlere sahip olan Afacan Bebe, bu yönüyle de takdir topluyor. Üretimde kullanılan ahşabın ve boyanın titizlikle seçildiği, çocuklarının güvenliklerini tehlikeye sokmayacak tasarımlara imza atan Afacan Bebe, indirimli fiyatlara ayrıca taksit imkanı da sunuyor.


One Comment »

  1. ayhan 4 Mart 2014 at 16:16 - Reply

    tam bebekler ve çocuklar için özgün tasarıma sahip bir marka afacan bebe.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica