MOBESKO

 MOBESKO

Kocaeli’nin En Büyük Mobilya Sitesi; Mobesko

Mobesko, 92 büyük girişimcinin bir araya gelmesi ile kurulmuştur. Burada ülkemizin ve Kocaeli’nin en seçkin markaları yer almaktadır. Evlerde ihtiyaç duyulan hemen hemen her ürünü Mobesko’da bulabilirsiniz. Mobilya, mutfak, halı, aydınlatma, mefruşat, ev tekstili beyaz eşya, ofis mobilyaları, aydınlatmalar, banyo gereçlerinin satışı Mobesko‘da yapılmaktadır. Evinize ya da iş yerinize lazım olan her ne varsa burada kolaylıkla bulunmaktadır. Kocaeli’nin en büyük mobilya sitesi olan Mobesko yalnızca bulunduğu şehirden değil yakın illerden de müşteri çekmektedir. Sunduğu uygun fiyat avantajları ile bu ilgi her geçen gün giderek artmaktadır. Günümüzün modern mağaza anlayışına uygun olarak tasarlanan Mobesko, müşteri rahatlığını ve memnuniyetini de ön planda tutmaktadır.

Mobesko Mobilya Mağazaları

Oldukça geniş bir alana sahip olan Mobesko, 2010 yılında kapılarını müşterine açmıştır. 91,578 metre kare gibi büyük bir alada kurulan mobilya sitesi, bu alanda yapılmış büyük yatırımlardan bir tanesidir. Hem büyük bir yatırım hem de istihdam kaynağı olan Mobesko sadece müşterilerini değil bulunduğu şehrinde büyük kazanç elde etmesini de sağlamaktadır. Bu kadar geniş kapsamlı düşünülerek inşa edilmiş Mobesko‘nun içinde alışveriş yapmaya gelen müşterilerin güzel vakit geçirebilmesi için mevcut mağazaların yanı sıra, tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, kafe, büfe, restaurant, açık kapalı otopark hizmetleri de bulunmaktadır. Evinin şıklığını düşünen ve hayalini kurduğu ürünleri satın almak isteyenler mutlaka Mobesko‘yu tercih edebilirler.

Mobesko Mobilya Fiyatları

Mobesko mobilya ve diğer ürünleri en uygun fiyatlarla satışa sunmaktadır. Buradan alışveriş yaparak çok daha ekonomik bir alışveriş yapma olanağını siz de yakalayabilirsiniz. Alışverişe ailecek gelebilir, araç park etme, yemek yeme gibi sorunları dert etmeden keyifli bir alışveriş geçirebilirsiniz. Alanında deneyimli ve güler yüzlü personelleri ile mağazalarda aradığınızdan da fazlasını bulabileceksiniz. Mobesko hem ürün çeşitliliği hem de kaliteli hizmeti ve uygun fiyat politikası ile bütçenizi sarsmadan mobilya ve diğer ihtiyaçlarınızı alabilme imkânı size sunmaktadır.