Modern Masalar

 Modern Masalar

Güzel Yemek Masaları

Masalar her evde zaruri ihtiyaçtır. Aile yemeklerinin birlikte yendiği, aileyi bir araya getiren masalar, çok farklı modellerde karşımıza çıkabilirler. Klasik severlere klasik modeller, sportif tasarımları sevenlere spor döşemeye uygun masalar… İsteğe göre seçilebilecek masaların modern olması, alınırken dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntılardan birisidir.

Yemek Masa Modelleri

Modern masalar karşımıza genel olarak son zamanlarda klasiklerden biraz daha uzaklaşmış şekilde çıkmaktadır. Modern masalarda tasarımlar değişiklik göstermektedir. Eskiden yer kaplamaması için masalar katlanabilir kollu olarak üretilirdi. Günümüzde ise masalar normalde açık görünse de kapalı şekilde durmaktadır ve bu dışarıdan bakıldığında anlaşılmamaktadır. Oysaki masa açıldığında 4 kişilikten 10 kişilik masaya dönüşmektedir. Bu tür masaların son zamanların en çok tercih edilen modelleridir.

modern-yemek-masaları-modelleri

şık-yemek-masaları

yemek-masa-modelleri

yemek-masası-sandalye

zarif-yemek-masaları

Modern Yemek Masası Fiyatları

Evinize modern masalar almak istiyorsanız, önce yeni çıkmış ve insanların en çok tercih ettiği modelleri incelemenizi tavsiye ederiz. Yemek masası fiyatları ürün kalitesine göre değişiklik göstermektedir.