Modern Tasarımlı Yabancı Koltuklar

Yönetici 21 Ekim 2013 1
Modern Tasarımlı Yabancı Koltuklar

Mobilya Sektöründe Farklı Tasarımlar Hayat Buluyor.

Gelişen teknolojiyi ve insanların isteklerini göz önünde bulunduran mobilya sektörü farkı tasarımlarıyla sizlere yeni ufuklar açıyor.

Büyüklerimizden hepimiz duymuşuzdur. Artık büyüdüğünüz kocaman adamlar oldunuz diye. Ama zamanı geldiğinde hala onlar için küçücük bir çocuktan ibaret olursunuz.. Büyüklerin bu tutumdan yola çıkan Lu bebek arabası formunda şık ve zarif bir koltuk tasarlamış. Şekil olarak bebek kundağını andıran bu koltuk ile salonunuza farklı bir estantene katabilirsiniz.

lu

Düz bir puf formu ile  nasıl rahat edeblirm ki diye düşünebilirsiniz. Sizin bu şikayetinizi tahmin eden  pufa ekledikleri bir fermuar ile bu sorunu çözmüşler. Rahatsızlık duyduğunuz anda fermuarını açıyorsunuz. Üst tarafına hava pompalanarak rahat rahat oturabileceğiniz bir konuma geliyor.

Olivier_Gregoire

Papatya fallarından ilham alınarak tasarlanan koltuğun fikir ahalisi Sand and Birch Design. Bizlere aşkın farklı bir tarifi gibi görünen koltuk metalin sert görünümü ve ışıltısının harmanlanmış hali.

Giongkun_Wuqiongkun(1)

Müziksiz yaşayamam diyenleri duyan tasarımcı Giongkun Wuqiongkun ses sistemine sahip bir koltuk tasarladı. Müziği en yakın şekliyle dinlemek istiyorum diyenler için güzel bir seçim.

Giongkun_Wuqiongkun2

 


One Comment »

  1. pervin 6 Kasım 2013 at 12:48 - Reply

    ev dekorasyonu yapmak çok zevkli ama seçim yapmak da o kadar zor. çok farklı sıra dışı modeller tasarlanmaya başlandı. insan hayran kalıyor seçim yapamıyor.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica