Modern Yatak Odası Tasarımları

Yönetici 2 Ocak 2014 5
Modern Yatak Odası Tasarımları

Modern Yatak Odası Modelleri

Yatak odası, ebeveynlerin kaldığı odalar olarak bilinmektedir. Ebeveynlerin bu odalara girdikleri zaman kendilerini rahat ve huzurlu hissetmeleri son derece önemlidir. Bunun için birçok farklı mobilya alınır farklı dizaynlar oluşturulur. Yapılan seçimler sonrasında da odada yatarken rahat edilmesi sağlanır. Ancak birçok kişi yatak odasını dizayn ederken bir şeyi gözardı etmektedir. O da rahatlık ve konfordur. Yatak odanızda rahat etmek istiyorsanız dikkat etmeniz gereken en önemli şey konfor olmalıdır. Ayrıca mobilyaların yerleşimini de düzgün bir şekilde yapmalısınız yani mobilyalar sizlere ayak bağı olmamalıdır. Bunlara dikkat ederek yapacağınız bir yatak odasında siz de oldukça rahat edebilirsiniz.

Yatak Odası Dekorasyon Örnekleri

Birçok kişi yatak odası dekorasyonu yaparken ilk olarak şıklığa önem vermektedir. Ancak şıklık bir yatak odası için aranabilecek en son şeylerden bir tanesidir. Çünkü uykunuz sırasında sizin rahat etmenizi sağlayan şıklık değildir. Siz yatarken sizi dinlendiren tek şey yatağın ne kadar rahat olduğudur. İşte bu yüzden her zaman için seçimleriniz rahatlıktan yana olmalıdır.

modern-modoko-mobilyaları

*temp*

modern-yatak-odası-takımları

yatak-odası-dekorasyon-örnekleri

Contemporary Modern Bedroom Furniture

Yatak Odası Tasarım

Yatak odası tasarımı yaparken alacağınız mobilyaların kaliteli olması da önemlidir. Bu sayede aldığınız mobilyaları uzun yıllar boyunca eskimeden çok rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu da sizin tekrardan masraf yapmanızı önlemiş olacaktır.
BENZER KONULAR »

5 Comments »

 1. enise 3 Ocak 2014 at 09:48 - Reply

  yatak odası dekorasyonu bence olabildiğince sade tonlarla ve sade mobilyalarla yapılmalı. mesela beyaz lake modern yatak odası tasarımları tam benim istediğim şekilde. hem renk olarak beyaz olması ferahlık katıyor hem de beyaz lake boyanın parlak olması mobilyaları daha şık gösteriyor.

 2. melisa 5 Ocak 2014 at 00:13 - Reply

  modern yatak odası tasarımlarında genelde modelden ziyade renk seçimi daha önemli oluyor çünkü modern yatak odası tasarımları çeşit olarak çok değişiklik göstermiyor.

 3. eda 16 Ocak 2014 at 10:20 - Reply

  modern yatak odası takımları konfor açısından rahat oldugu için benim yatak odası dekorasyonunda vazgeçemediğim tarzlardan biri. gerçi klasik mobilya takımları da konforlu oluyor ama ben daha çok sade modelleri seviyorum.

 4. seçil 22 Ocak 2014 at 10:41 - Reply

  yatak odası dekorasyonunda modern tarz da kullanılsa klasik tarz da kullanılsa benim için öncelikli olan konforlu olmasıdır.

 5. Aydan 4 Temmuz 2015 at 12:02 - Reply

  modern yatak odası takımlarında sadelik ön planda olduğu için benim vazgeçilmezlerim arasındadır

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica