Mutfak Masaları ve Modelleri

Yönetici 23 Ekim 2013 3
Mutfak Masaları ve Modelleri

Ev dekorasyonunun önemli parçası mutfak masaları nasıl seçilmelidir, 2013 mutfak masası modelleri

Mutfakların dekorasyonunda, mutfak masaları önemli yer tutmaktadır. Klasik, modern farklı modeller ile mutfaklarınızın havasını değiştirebilirsiniz.

Bayanlara mutfak içinde oldukça kolaylık sağlamaktadır mutfak masaları… Sadece kahvaltı için ya da yemek yemek için değil, başka anlarda da rahatlık sağlamaktadır. Mutfak Masaları mutfağımızda bulunduğu için sofra hazırlamak ve kaldırmak çok daha kolay olabilmektedir. Genellikle bu nedenle tercihler arsında yerini alır. Hele ki mutfağınızın büyüklüğü de elverişli ise; dilediğiniz gibi bir masaya sahip olabilirsiniz.

Mutfak masası modelleri arasında daha rahatlıkla kullanılabilecek katlanabilir tarzlı modeller oldukça ilgi çekmektedir. Mutfağı dar olanlar için de bu iyi bir çözüm olabilmektedir. Bunun dışında diğer tercihler arsında daha dekoratif mutfak masası modelleri de yerini almaktadır. Bu masalar mutfağınıza daha şık bir görüntü katmasından ve farklı biçimde kullanma imkânı sunmasından dolayı satın alınmaktadır. Mutfak masası fiyatları, genel olarak yemek masalarına göre çok daha uygun olmaktadır.

mutfak-masalari-1

Tabii masanın kalitesine, büyüklüğüne, malzemesine, modeline göre de değişiklik göstermektedir. Örneğin Tasarım Mutfak Masaları da bulunmaktadır. Böyle özel yaptıracağınız masanın fiyatı da masanın farklılığına karşılık farklı olacaktır. İster fiyatı çok olsun ister ise de az her evin ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Bu yüzden hemen her evde bir mutfak masası bulunmaktadır.

mutfak-masalari-3

Eğer mutfak elverişli ise de masalar kendilerine çok daha geniş alanlarda yer bulabilmektedir. Diğer tüm mobilyalarda olduğu üzere Mutfak Masalarında da değişik tarz ve modeller bulunmaktadır. Örneğin yine son yılların gözdesi haline gelen Köşe Mutfak Masaları oldukça ilgi görmektedir. Bunun dışında camlı mutfak masaları, sandalyeleri ve masasının değişik renklerde olduğu mutfağınıza, evinize ve size farklılık katacak modellerin olduğu Mutfak Masaları da tercihler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

mutfak-masalari-2

Mutfak Masası almadan önce ne istediğinize tam olarak karar verin. Karar aşamasından sonra satın alacağınız mağazaları ziyaret edin ve bu ziyaretleriniz arasında mutlaka Masko Mobilya Mağazasına yer açın. Masko mutfak masaları sayesinde mutfağınızın şeklini ve havasını değiştirebileceğinizi, mutfağınızda kalitenin ve uyumun konuşacağını unutmayın. Masko Mobilya olarak farklı modellerde, çok farklı renklerde ve özel tasarım olan Mutfak masası takımlarımız ile sizleri mağazamızda ağırlamaktan onur duyacağız.


3 Comments »

  1. Aylin Akçil 10 Kasım 2013 at 17:04 - Reply

    Mutfak masaları ve mutfak dolapları tasarlarken mekanı da çok daraltmamak lazım. Gereği kadar dolap ve yeterli büyüklükteki bir masa yapmak olumlu olacaktır.

  2. rana 12 Aralık 2013 at 10:39 - Reply

    mutfak dekorasyonunda cam mutfak masaları kullanılıyor genelde ve bakıldığı zaman zaten mutfak tasarımlarına cam masa modelleri ile karşılaşırız çoğunlukla.

  3. ayça 2 Ocak 2014 at 10:03 - Reply

    ahşap mutfak masaları çok kullanışlı ve kaliteli oluyor. mutfak masa modellerinde her modeli ve rengi görmek mümkün aslında. zevkinize uygun modellerde mutfak masa ve sandalye modelleri ile mutfak tasarımı yapmak çok da zor değil.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica