My Home halıdan mekanlarını ferahlatan motifler

Yönetici 23 Ekim 2013 1
My Home halıdan mekanlarını ferahlatan motifler

VE SANAT HALIYA DOKUNDU…

Yüzyıllar Boyu Süregelen Gelenek

Yaşam mekânlarının vazgeçilmez unsurları halılar kimi zaman bir kültürün, kimi zaman unutulmaz bir aşkın kimi zaman bir yaşam stilinin sözcüsü oldular. Her desenin kendine ait bir dili var aslında. Türk tarihinin akışı içinde gelişen halı sanatı bugünlerde My Home ile zirve noktalarını yaşıyor.

Yaşam tarzınıza göre el dokuması halı modelleri üreten My Home halı, Masko mağazası ile satış ağını geliştiriyor. Farklı stilleri bir arada toplayan modelleri ve ipliği nakış nakış sanatsal objelere dönüştüren el işçiliği ile standart halıcılardan ayrılan My Home, yüzlerce modele ev sahipliği yapıyor.

dokuma_hali

Halı sanatında yılların tecrübesi ile üretim yapan ve yaptığı el dokuması halıları dünyanın birçok ülkesine ihraç eden My Home, üretimde birinci sınıf malzeme ve deneyimli el işçiliği kullanıyor.

Halı sanatının lider markası My Home, müşterilerine halı tasarımları ve mekânın halı ile kaplanması konusunda destek oluyor. Mekâna en uygun halının seçimi konusunda müşterilerini yönlendiren ve ortama yakışacak en iyi halıyı kullanıcıya sunan My Home, ayrıca tüm halılarına da garanti veriyor.

Ev halısı, ofis halısı, otel halısı, mutfak halısı, banyo halısı, duvardan duvara halı konularında da hizmet veren My Home tamamen el dokuması halılar konusunda sektördeki liderliğini uzun yıllar koruyacak gibi.

İstanbul’da şimdilik üç mağazada hizmet veren My Home Halı, kısa zamanda Türkiye’nin birçok ilinde yeni şubeler açmayı hedefliyor. My Home Halı’nın her biri sanat harikası niteliğindeki halı tasarımları ile tanışmak için aşağıdaki mağaza iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

dokuma_el_halisi(1)

 

My Home Florya

Florya : E-5 Karayolu Üzeri No :44 Bağlar Mevkii Küçükçekmece – İstanbul

Telefon :  0212 4240 402

 

My Home Masko

Masko  : MASKO Mobilya Kenti 15A 30-32 Başakşehir -İstanbul

Telefon : 0212 675 22 88

 

My Home Modoko

Modoko :    Nato Yolu Cad. No:175 Modoko B1 Kapısı Karşısı Ümraniye – İstanbul

Telefon  :    0216 415 75 04


One Comment »

  1. fadime 5 Mart 2014 at 16:22 - Reply

    koyu renkli desenli halılar çok hoşuma gidiyor. klasik salon dekorasyonunda kullanılabilir.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica