N5 Suites’e Araplardan Büyük İlgi

 N5 Suites’e Araplardan Büyük İlgi

N5 Suites Projesi’ne Yoğun İlgi

Özyurtlar İnşaat, hayata geçirdiği kaliteli pek çok projeyle ilgi odağı olma yolunda ilerliyor. Öyle ki, ilerleyen yıllarda gayrimenkul ve turizm alanında bir numara olacak gibi görünüyor. Firmanın hayata geçirdiği projeler sadece Türkiye vatandaşlarını değil yabancıları da cezbediyor. Bu konuda en çok ilgi ise Arap müşterilerden geliyor. Bu kapsamda ülkemizde yatırım yapmak isteyen Arap gayrimenkul yatırımcılarının en çok ilgisini çeken proje N5 Suites olarak ön plana çıkıyor.

Arap Yatırımcıların İlgi Odağı; N5 Suites

Özyurtlar İnşaat‘ın N5 Suites projesi dışında bu yıl içinde hayata geçirmeye başladıkları iki ayrı projeleri daha var: NCity Esenyurt ve NCadde… Bu projeler de gerek Türklerden gerekse yabancı yatırımcılardan büyük ilgi görüyor.

Arapların gözdesi N5 Suites, İstanbul Beylükdüzü’nde adım adım yükseliyor. Sadece konut değil, başlı başına bir yaşam alanı olarak ortaya çıkıyor. İnşaatın 16 katlı olarak tasarlandığı projede otel, rezidans ve kişisel daireler yer alıyor. Bunların dışında ticari yaşamı da içine alan çalışma alanı olarak mağazalar da düşünülmüş. Daireler 1+0 ve 1+1 şeklinde gayrimenkul yatırımcılarının beğenisine sunuluyor. 1+0 dairelerin 40 metrekare olarak tasarlandığı N5 Suites’te, 1+1 dairelerin büyüklüğü ise 75 ile 87 metrekare arasında değişiyor.

n5-suites-nerede

n5-suites-özyurtlar

özyurtlar-inşaat

N5 Suites Daire Fiyatları

N5 Suites’te daire fiyatları ise 149 bin TL’den başlıyor. En pahalı daire ise 345 bin TL… Ayrıca inşaat alanının cazibe alanı olması da projeye olan ilginin yoğun olmasını sağlıyor.

Tam bir yaşam alanı konseptinin sunulduğu N5 Suites projesinde kaliteli ve konforlu bir yaşam için gerekli tüm unsurlar düşünülmüş durumda. Bu bakımdan yüzme havuzları, spor salonları, mağazalar, hamam ve yeşil alanlar ön plana çıkıyor.

Şimdiden satışa sunulan ve büyük bölümünün satışının gerçekleştiği bu konutları teslim almak için 2015 yılının Haziran ayını beklemek gerekecek. Firma konuta yatırım yapmak isteyenlere pek çok olanak da sunuyor. Örneğin yüzde 30 peşinat veren herkese kalan miktar 36 aya kadar taksitlendirilebiliyor.