Okullu Marka Gala

Yönetici 22 Ekim 2013 1
Okullu Marka Gala

AKADEMİSYEN BİR MOBİLYA MARKASI:GALA MOBİLYA

Okul görmüş mobilya markası GALA birbirinden güzel tasarımlarıyla sizlerle

Mobilya markalarını takibe aldığımız yazımıza Gala Mobilya ile devam ediyoruz. Gala yönetiminin ağzından markalarını dinleyelim:

GALA Mobilya, “Türkiye‘nin Mobilya Merkezi” İnegöl’de çeşitli üniversitelerden öğretim görevlilerinin fizibilite raporları doğrultusunda 1999 yılında kuruldu. İnsanların zamanının büyük bölümünü geçirdiği yaşam alanlarını daha konforlu hale getirmeyi amaçlayan firmamız, sadece Türkiye’de değil dünyanın dört bir yanında, 67 ülkesinde yüksek kalite, kusursuz tasarım ve işlevsellik ile daha birçok özelliği tüketicilere bir arada sunuyor.

Gala

Böylelikle insanlara mobilyada aradıkları her şeyi bulma olanağı sağlayan GALA, yatak odası, yemek odası, genç odası gibi modüler ürünlerin yanı sıra oturma grupları ve salon takımlarını son teknolojinin kullanıldığı makina parkında üretim yapıyor. Atılımcı ve yenilikçi yapısıyla “dünya markası” olma hedefine emin adımlarla ilerleyen GALA, tasarım ve Ar-Ge uzmanları tarafından müşteri ihtiyaçlarına göre hazırlanan ve “mobilyada moda” olma iddiasını taşıyan ürünlerine sürekli yenilerini ekliyor.

398_1


One Comment »

  1. jale 5 Mart 2014 at 16:57 - Reply

    oturma grubu güzelmiş. minderleri ve koltuğun modeli farklı bir havaya sahip.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica