Osmanlı Motifli Aksesuarlar İle Farkı Tadın

 Osmanlı Motifli Aksesuarlar İle Farkı Tadın

OSMANLININ KLASİK ÇİZGİLERİNİ SOFRANIZDA YAŞAYIN

Aksesuarlar evlerin aydınlık yüzüdür. Son dönemlerde Osmanlı motifli ürünler ise aksesuar tasarımlarının ana temasını oluşturuyor.

Evlerde kullanılan aksesuarla ev düzenlerinin bir yansımasıdır. Son çeyrekte televizyonda dönem dizilerinin artmasıyla birlikte aksesuarlar ve mobilyalar klasik çizgilerin etrafında şekillenmeye başladı. Noma tarafından tasarlanan Osmanlı temalı ev aksesuarları ise dönem dizilerini evlerinde yaşatmak isteyenlere çözüm oldu.

1(3) 2(3)

Özel bir cila ile kaplanan Noma ev aksesuarları klasik Osmanlı motiflerinin en ince detayları ile bezenmiş. Gümüş kısımlarında özel bir cilanın tercih edildiği aksesuarlar kesinlikle kararma yapmıyor. Evlere farklı bir zevk ve tasarım katacak bu aksesuarlar ile evlerinizin klasik dokunuşunu tamamlayabilirsiniz.

1 2

Evlerinizde klasik dokunuşları sadece aksesuarlar ile tamamlayamazsınız. Klasik dokunuşları bir bütün içinde yansıtacağınız dizaynlar şüphesiz ki klasik yemek odalarıdır. Klasik yemek odaları, oymalı, varaklı, pentürlü gibi birbirinden seçkin örnekler ile Asortie Klasik Mobilya’da sizler için sergilenmektedir.

3 4

Noma’nın klasik aksesuarları ile Bayer Klasik Yemek Odası mükemmel bir kombinasyon sağlıyor. Noma’nın klasik çizgileri ile Bayer Yemek Odasının vitrin oymaları ile salonlarınız saray havasına bürünecek.

Bayer Yemek Odası masa, konsol, vitrinden oluşuyor. Masa, konsol ve vitrinlerdeki oymalar tamamen doğal ahşaptan yapılmış. Altın varakları ile gümüş işlemeli Noma aksesuarları ile salonlarınız klasik dokunuşlara kavuşacak.