Pamuk Düşleri Evinize Getiren Yatak Odası:Vanessa

 Pamuk Düşleri Evinize Getiren Yatak Odası:Vanessa

YENİLENMEYİ KENDİNE MİSYON EDİNEN MARKA İDER

Misyonunu yenilemek üzerine kuran marka İder modern tasarımlı yatak odalarıyla sektörün göz bebeği olma yolunda ilerliyor.

Modern mobilya denildiğinde 25 yıllık tecrübesiyle mobilya sektörünün göz bebeği İder mobilya her geçen gün kendini yenileyerek sahip olduğu misyon doğrultusunda ilerlemeye devam ediyor.

untitled(5)

İder mobilya 25 yıllık mobilya sektörü deneyimiyle, her geçen gün kendini yenileyerek, mobilyada olması gereken şıklığı ekonomik sunuma çevirmek yönünde faaliyet göstermektedir. Kuruluş tarihinden itibaren, mobilya sektöründe reel olarak fazla görülmeyen “fabrika satış mağazası” stratejisini gerçek anlamda uygulamaktadır. Mobilyanın “cazip satış fiyatının kalite ile beraber olabileceği” felsefesi doğrultusunda gün geçtikçe hacimlenen bir yapısı vardır. Bu yapılaşma ile gün geçtikçe büyüyen İder Beyaz Düşler adını verdiği Venessa Yatak Odası ile sizlerle buluşuyor.

venessa-yatak-odasi-66a5d7779c0c449e864842be98896ac5

Venessa Yatak Odası bir gardrop,bir şifonyer, 2 adet komidin ile kombinlenmiştir. Karyola ve yatağında kullanılan modern çizgiler istenirse bir berjer ile rahatlıkla dekoratif hale getirilebilmektedir.

123

Beyaz bir düşün içinde uyanacağınız yatak odasının gardolap kısımlarında lake kaplama yapılmıştır.
İder Mobilya showroomlarında bulabileceğiniz Venessa Yatak ile pamuk gibi düşlere yelken açın.

456