Patchwork Riverside Blue İle Farklı Bir Deneyim

Yönetici 21 Ekim 2013 1
Patchwork Riverside Blue İle Farklı Bir Deneyim

CESARET,TUTKU VE İHTİŞAMIN DİLE GELDİĞİ TASARIM PATCHWORK HALILAR YURT DIŞINDAN SONRA TÜRKİYE’DE

İnsanoğlunun en yoğun duyguları baz alınarak tasarlanan patchwork halılar yurt dışı pazarından sonra Türkiye pazarına da giriş yaptı. Geldiği ilk günden itibaren bomba etkisi yaratan halıların hayran kulüpleri şimdiden oluşmaya başladı.

İnsanoğlunun en yoğun duyguları cesaret, tutku ,ihtişam ile işlenen her biri farklı bir hikayenin ürünü olan Patchwork halılar Türkiye’de görücüye çıktı. Farklı yörelerden farklı hikayeler derlenerek oluşturulan el dokuması halılar tüm dünyaya ihraç edilmektedir.

halı-patchwrk

2005 yılında Danimarkalı tasarımcılar tarafından  banyo ve mutfak aksesuarları baz alınarak oluşturulan koleksiyona “Q TOO” adı verilmiş. Dünyanın çeşitli yerlerinde sergilenen koleksiyonun İstanbul ayağı çok yoğun bir ses getirince Türkiye tabanlı satışlara başlanmış. Uzun yıllara dayanan tasarım yolculuğu ve tecrübesi sayesinde benzersiz bir koleksiyon oluşturan QTOO, ürün seçimlerinde 3 ana felsefeyi savunduğunu belirtti. Bu felsefeler ise  fonksiyonellik, üstün ve natürel malzeme kalitesi, yalın form ve tasarım.

halı-patchwrk-1jpg


One Comment »

  1. ezgi 4 Mart 2014 at 16:48 - Reply

    patchwork halılar sıradışı farklı dekorasyon yapmak isteyenler için birebir bence.bu patchwork halıların her bir karesinin ayrı renk olduğu tasarımlar var müthiş.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica