Salonların Göz Alıcı İhtişamı Perdeler

Yönetici 11 Ekim 2013 1
Salonların Göz Alıcı İhtişamı Perdeler

SALONLARIN ASALET SİMGESİ PERDELER YENİ MODELLERİYLE GÖZ KAMAŞTIRDI.

Salonlara asalet katan perdeler yeni modelleriyle saray havasını evlerinize taşıyor.

Dekorasyonun en önemli ayrıntısıdır perdeler.Bir ofis, bir ev ne kadar şık olursa olsun dekorasyonu eğer ki bir perde ile tamamlanmamışsa eksik kalmış sayılır.Çünkü mekanlara sihirli dokunuşları ile şıklık ve renk katan perdelerdir.

perde_1

Çalışma alanlarımızda evlerimizde kullandığımız perdelerin yeni sezonları daha canlı ve ihtişamlı olarak karşımıza çıkmaktadır.Evlerin ruhunu ön plana çıkarmayı hedefleyen tasarımcılar iddialı tasarımlarla karşımızda.

Perde kumaş koleksiyonlarında canlı ve ışıltılı renklerle birlikte,siyah,metalik, natürel renklerin kombinesi görebiliyoruz. Özellikle siyah tonların hakim olduğu tasarımlarda sadelik ve zarafet beyazın ihtişamı ile bütünleşiyor.

perde_2

Yaşam alanlarına özel olarak hazırlanmış kumaşları, müşterilerinin beklentilerine göre tasarlayarak birer sanat harikası haline getiren perde üreticileri çeşit çeşit tasarımlarıyla sizleri bekliyor.

 


One Comment »

  1. saliha 4 Mart 2014 at 10:06 - Reply

    perdelerin odanın dekorasyonunda kullanılan mobilyaların tarzına ve rengine uyumlu olması çok önemli. ne kadar şık olursa olsun uyum yoksa dekorasyonda kötü bir görüntü yaratabiliyor.

Yorum Yapabilirsiniz »


Mobilya modelleri
BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close

Yandex.Metrica